• 20 gegužės, 2022
|

UAB „MIDA LT“ apdovanota prestižiniu „Stipriausi Lietuvoje“ apdovanojimu

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, įteikiamas finansiškai stabiliausioms Lietuvos įmonėms, įrodžiusioms išskirtinę įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir, labai tikėtina, ateityje vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Norint gauti šį apdovanojimą, reikia atitikti daugybę finansinių kriterijų. Šis įvertinimas taip pat atspindi ne tik puikią įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, bet ir jos indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą bei sąžiningo verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ – tai nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuriantis abipusį pasitikėjimą bei ilgalaikę vertę ir palengvinantis rizikos vertinimą.

„Labai didžiuojuosi, kad „MIDA LT“ vertinama kaip viena stipriausių įmonių Lietuvoje. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra koncerno „TN International“ patikimumo įrodymas ir parodo, kad įmonė suformavo teisingas vertybes ir ypač laikosi verslo etikos normų“, – sako UAB „MIDA LT“ generalinis direktorius Andrius Jakas.

„Creditinfo Lithuania“ ‑ didžiausia Lietuvos įmonių kredito informacinė sistema, turinti 20 metų istoriją. Skandinavijos šalių pavyzdžiu ji suteikia šio apdovanojimo sertifikatus stipriausioms Lietuvos, Estijos ir Latvijos įmonėms. „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – tai dokumentas, kuriuo remdamosi įmonės gali teigti, kad jos nuosekliai puoselėja vertybėmis grįstą savo finansinę reputaciją.

UAB „MIDA LT“ yra korporacijos „TN International“, pirmaujančios tarptautinės patikimų ir efektyvių statybinių medžiagų ir sistemų gamintojos, dalis. Įmonė siūlo naujausias technologijas, tarpusavy jungiančias tiek nuosavų mokslinių tyrimų ir plėtros centrų vystymąsi, tiek geriausią tarptautinę praktiką.

„TN International“, vadovaujamą Sergejaus Kolesnikovo, sudaro 57 gamyklos, esančios 7 šalyse (Rusijoje, Baltarusijoje, Lietuvoje, Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje ir Lenkijoje), 22 atstovybės 18 šalių, 20 mokymo centrų ir 6 mokslinių tyrimų ir plėtros centrai, aprūpinti aukštųjų technologijų įranga ir kvalifikuotu personalu. Centrai nuolat kuria ir diegia naujas medžiagas ir sprendimus, skirtus statybų pramonei.

Įmonės medžiagos eksportuojamos į 117 šalių. Pagrindinės būstinės yra Rusijoje, Lenkijoje, Italijoje, Kinijoje ir Indijoje.

„TN International“ gamybos komplekso pajamos 2020 metais siekė 1,3 milijardo eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių