Ukrainiečiams paremti – socialinė akcija

Klaipėdoje sėkmingai praėjusi socialinė akcija, skirta paremti Ukrainai, bus pakartota ir kitose vietovėse. Liepos 2 dieną renginys „Nepavarkite būti su Ukraina ir jos žmonėmis“ organizuojamas Gargžduose.

Nuotr. iš tokios pačios akcijos, vykusios Klaipėdoje.

Organizatoriai kviečia liepos 2 d. 16 val. kuo gausiau rinktis į Klaipėdos rajono savivaldybės aikštę ir taip išreikšti savo palaikymą Klaipėdos rajone gyvenantiems ukrainiečiams. Tarp renginio dalyvių bus galima išgirsti ir Kijevo simfoninio orkestro smuikininkę.

Nuo karo pradžios Ukrainoje jau praėjo beveik keturi mėnesiai. Pavojinga, kad Ukrainos tragedija mūsų sąmonėje netaptų abejingumu apaugusiu reiškiniu.

Dabar kaip niekada turime būti solidarūs su kenčiančia tauta ir padėti jai nešti tremties naštą. Kaip žinia, nuo pagalbos teikėjų iki pagalbos gavėjų yra vienas žingsnis.

Mes galime padėti tiems, kurie gesina karą savo auka savo gimtinėje ir neleidžia jam plėstis tolyn. Todėl kviečiami žmonės nepavargti būti su Ukraina.

Maloniai kviečiame pasiklausyti ukrainiečių koncerto. Jį dovanos iš Klaipėdos atvykę ukrainiečiai. Tai jaudinanti muzika ir dainos iš pačios širdies gelmių. Šią akciją palaiko ir apaštalinis nuncijus Ukrainoje Visvaldas Kulbokas, ir Lietuvos garbės konsulas Ukrainoje Robertas Gabulas.

Socialinė akcija prasidės liepos 1 d. vakaro šventomis Mišiomis Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje.

Mindaugas Jonušas,

organizatorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių