Už kelionę į patikros punktą būtų nereikėję mokėti

Asociatyvi nuotr.

„Bangos“ skaitytoja, garbaus amžiaus pensininkė (redakcijai pavardė žinoma), teiravosi, ar Klaipėdos rajono savivaldybė yra sudariusi su pavežėjais sutartį, kurie veža gyventojus į Gamyklos g. Gargžduose, mobilų koronaviruso patikros punktą? Kilus įtarimui, jog užsikrėtė pavojingu virusu, šią savaitę jai teko nuvykti ten pasidaryti testą, bet už kelionę teko sumokėti pačiai.


Šeimos gydytojai liepus gargždiškei pasidaryti testą, ar neužsikrėtusi koronavirusu, ši pasiskundė, jog neturi kuo nuvažiuoti į mobilų patikros punktą. Medikė ją patikino, kad šios kelionės kaina kompensuojama. „Tačiau „Karštosios linijos“ darbuotoja man pasakė, kad šiemet rajono Savivaldybė sutarties su vežėjais nėra sudariusi, ir man teko už kelionę sumokėti 9 eurus. Važiavau taksi. Taksistai kalbėjo, kad šiuo metu pagrindinis jų maršrutas – į koronaviruso patikros punktą Gamyklos g. Vadinasi, poreikis didelis, tai kas atsitiko, kad Savivaldybė nebesudarė sutarties?“ – teiravosi „Bangos“ skaitytoja.
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova patikino, jog Savivaldybė organizuoja pavežėjimą ir yra sudariusi sutartį su UAB „Vežeta“. „Tiek šeimos gydytojai, tiek „Karštosios linijos“ darbuotojai žino, kas organizuoja transportavimą tiems, kurie negali į mobilų punktą nuvykti patys, ir skambinantiems perduoda Savivaldybėje atsakingų asmenų kontaktus. Kodėl gargždiškė buvo informuota kitaip, atsakyti negalime. Ji turėjo būti nukreipta į Viešosios tvarkos skyriaus specialistus Robertą Jonelaitį ar Gediminą Radzevičių tel.: 8 684 20433, 8 694 71281 arba (8 46) 471933. Šie kontaktai nurodyti ir interneto svetainėje https:/koronavirusas.(klaipedos-r.lt). Už kelionę nebūtų reikėję mokėti“, – teigė E. Badalova.


Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių