• 11 rugpjūčio, 2022
|

Užsienio reikalų ministerija kviečia studentus dalyvauti Jaunųjų talentų programoje

sienio reikalų ministerija (URM) skelbia Jaunųjų talentų programos „Atrask savo talentą diplomatijai“ pradžią ir kviečia magistro studijų studentus ar ne vėliau nei prieš metus baigusius bakalauro studijas dalyvauti atrankoje.

Užsienio reikalų ministerija (URM) skelbia Jaunųjų talentų programos „Atrask savo talentą diplomatijai“ pradžią ir kviečia magistro studijų studentus ar ne vėliau nei prieš metus baigusius bakalauro studijas dalyvauti atrankoje.

„Kviečiame Lietuvos studentiją išbandyti savo jėgas, atrasti savo talentus diplomatiniam darbui ir įsilieti į  diplomatinės tarnybos darbuotojų gretas. Tikimės, kad Jaunųjų talentų programa daugelį jos dalyvių paskatins savo gyvenimą ateityje susieti su Lietuvos diplomatine tarnyba, šiemet mininčia jau 103 metus, kasdien sprendžiančia Lietuvai, jos piliečiams ir verslui gyvybiškai svarbius klausimus“, – sako užsienio reikalų ministerijos kanclerė Inga Černiuk.

Programa suteiks galimybę jos dalyviams bendradarbiauti ir mokytis iš patyrusių aukščiausio rango Lietuvos diplomatų, susipažinti su diplomatų veiklos įvairiapusiškumu ir prisidėti prie globalių problemų sprendimo. Programos dalyviai ne tik dalyvaus tarptautiniuose susitikimuose ir konferencijose, bet ir turės galimybę gilinti savo žinias bei įgūdžius pasirinktose srityse bei tuo pat metu įgyti darbo URM patirties.

Norintieji dalyvauti URM Jaunųjų talentų programoje yra kviečiami teikti paraiškas iki lapkričio 28 dienos. Geriausiai atrankoje pasirodžiusiems pretendentams bus pasiūlyta sudaryti terminuotą vienerių metų darbo sutartį jų pasirinktuose ministerijos administracijos padaliniuose.

Detalesnė informacija: https://urm.lt/talentai

URM informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių