Veikliam jaunimui nušvito „Auksinės lemputės“

Kaip ir kasmet, jau 11-ąjį kartą jaunimo lyderiams, su jaunimu dirbančioms organizacijoms, savanoriams įteikti „Auksinių lempučių“ apdovanojimai, įteiktos premijos Jaunimo kūrybiškumo skatinimo konkurso laureatams.

Metų jaunimo ar su jaunimu dirbanti organizacija tapo sporto klubas „Kuršis“, Metų projektas – įrengta viešųjų paslaugų stotelė Gargždų jaunimo parke, projekto vykdytojas – Jaunimo organizacija „Alterno“. „Auksinės lemputės“ apdovanojimai įteikti Metų savanoriui – Armandui Juciui, Metų lyderiui – Aidui Kryževičiui. Metų protu tapo Domas Petrusevičius, o Metų jaunimo bosas – UAB „Hortivita“ direktorius Martynas Klevinis.

Piniginės 200–300 eurų vertės premijos įteiktos Jaunimo kūrybiškumo skatinimo konkurso laureatams: Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos II C klasės mokiniui Domui Petrusevičiui – jo projektinis darbas „Pelytė paramedikė – pulso ir kūno temperatūros matuoklis“ buvo pripažintas geriausiu tematikos „Biomedicinos inžinerija“ darbu gimnazijų kategorijoje, taip pat dalyvaudamas inžinerinėje projektinėje veikloje kartu su „Mars Lietuva“ inžinieriais jis sukūrė automatinę laistymo sieną, gimnazijoje suprogramavo išmaniąją žaliąją gėlių sienelę, aktyviai dalyvauja „Vilnius Tech“ neformaliojo ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ veikloje. Piniginė premija įteikta ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos 8 E klasės mokiniui Dovydui Žemguliui, kuris gali pasigirti dešimtimis diplomų, prizinių vietų šalies ir tarptautiniuose pianistų konkursuose. Dovydas ne tik stebina muzikiniais gebėjimais, bet ir yra aktyvus visuomeninėje veikloje, puikiai mokosi. Lietuvos sporto universiteto studentei Ugnei Bliujūtei, kuri rajono ir šalies vardą garsina sportinių šokių srityje taip pat skirta premija. Šokdama kolektyve „Rolina“ ji tapo daugybės šalies ir tarptautinių konkursų prizininke. Šokėja taip pat yra Lietuvos sportinių šokių rinktinės narė. Dar viena piniginė premija įteikta Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentui Einorui Degučiui, kuris kartu su partnere Ugne šokdamas kolektyve „Rolina“ taip pat garsina šalies ir rajono vardą sportinių šokių srityje, yra Lietuvos sportinių šokių rinktinės narys, tapo daugybės šalies ir tarptautinių konkursų prizininku.

„Auksinių lempučių“ vakare 14-ai jaunuolių įteikti Jaunimo savanoriškos tarnybos pažymėjimai, padėkota ir Klaipėdos rajono organizacijoms bei kuratoriams, dirbusiems su savanoriais.

Renginį organizavo Klaipėdos rajono savivaldybė, Gargždų atviras jaunimo centras, Klaipėdos rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“, Jaunimo reikalų taryba.

Parengta pagal Klaipėdos rajono savivaldybės informaciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių