Vėžaičių seniūnijoje – 2500 baltarusiškų cigarečių

Pasieniečiai Vėžaičių seniūnijoje, Pagerdaujo kaime, išaiškino kontrabandos atvejį. Praėjusią savaitę jie sulaikė vietinį gyventoją ir Rokiškyje gyvenantį vyrą, kurie krovė baltarusiškus kontrabandinius rūkalus.

Trečiadienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai Pagerdaujo kaime aptiko 2500 pakelių cigarečių „Premjer“ su baltarusiškomis banderolėmis. Jas du vyrai iš automobilio „Volkswagen Golf“ krovė į Vėžaičių seniūnijoje veikiančios bendrovės pagalbines patalpas. Po apklausos asmenys paleisti. Automobilis ir kontrabanda saugomi Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena. Krovikams gresia baudos nuo 4000 iki 6000 eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti 2004 m. pagamintą Rokiškio gyventojui priklausantį „Volkswagen Golf“.

VSAT primena, kad už vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei, asmenys gali gauti piniginį atlygį iki 14 tūkst. eurų. Todėl gyventojai kviečiami būti aktyvūs ir pilietiški. Informaciją pasieniečiai ragina teikti visą parą veikiančiu nemokamu anoniminiu pasitikėjimo telefonu 8 800 10 112. Suteikti duomenis taip pat galima naudojantis pasieniečių interneto svetainėje www.pasienis.lt esančia pranešimo forma ar kitu pranešėjui priimtinu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių