Vėžaičiuose – Trispalvių slėnis

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją – vėžaitiškiai ir miestelio svečiai kviečiami užsukti į slėnį, pasivaikščioti, pasigėrėti Trispalvėmis, kelios jų plazda ir prie įvažiavimo į Volmerio dvarą. Vėžaičiuose Kovo 11-ąją  12 val. vyks šv. Mišios šv. Kazimiero bažnyčioje, 13 val. šventinis koncertas Vėžaičių kultūros centre, kuriame koncertuos mėgėjų meno kolektyvai.

Jau nuo Vasario 16-osios Vėžaičiuose suplevėsavo Trispalvių slėnis prie kultūros centro. Bendruomenės, šeimos, mokyklos, darželiai buvo kviečiami jungtis prie šios akcijos ir palikti savo pagamintą, pasiūtą trispalvę.

Vėžaičių kultūros centro direktorės pareigas laikinai einanti Vaida Skuodienė pasakojo, kad tikslas buvo nuo Vasario 16-osios vis gausinti Trispalvių slėnį, kad prisijungtų ir kiti, paliktų savo pagamintų trispalvių. Tačiau tokių atsirado nedaug, tad Kultūros centras už 700 Eur įsigijo 50 vėliavų ir metalinių kotų. Trys Trispalvės plevėsuoja  prie įvažiavimo į Volmerio dvarą, o gatvė kaip tik leidžiasi į Kultūros centro slėnį, kuriame žmonės mėgsta pasivaikščioti, o dabar ir grožisi vėliavų plejada.

„Šios Trispalvės kultūrininkams bus naudingos ir ateityje. Ar kažkokia didelė akcija, ar šventinė eisena, jų tiek daug neturėdavome“, – kalbėjo V. Skuodienė.

Agnė ADOMAITĖ

Vilijos BUTKUVIENĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių