Vėžaičiuose –Trispalvių slėnis

Asociatyvi nuotr.

Dar Vasario 16-ąją Vėžaičiuose suplevėsavo Trispalvių slėnis prie Kultūros centro. Bendruomenės, šeimos, mokyklos, darželiai buvo kviečiami jungtis prie šios akcijos ir palikti savo pagamintą, pasiūtą trispalvę. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją – vėžaitiškiai ir miestelio svečiai kviečiami užsukti į slėnį, pasivaikščioti, pasigėrėti trispalvėmis.


Tądien 12 val. vyks šv. Mišios Šv. Kazimiero bažnyčioje, 13 val. šventinis koncertas Vėžaičių kultūros centre, kuriame koncertuos mėgėjų meno kolektyvai.
Vėžaičių kultūros centro direktorės pareigas laikinai einanti Vaida Skuodienė pasakojo, kad tikslas buvo nuo Vasario 16-osios vis gausinti Trispalvių slėnį, kad prisijungtų ir kiti, paliktų savo pagamintų trispalvių. Tačiau tokių atsirado nedaug, vis dėlto patys gyventojai vaikšto po slėnį, grožisi. Pats Kultūros centras už 700 Eur įsigijo 50 vėliavų ir metalinių kotų. Trys trispalvės plevėsuoja prie įvažiavimo į dvarą. Artimiausiu metu viduriniąją trispalvę pakeis Ukrainos vėliava.
„Šios įsigytos vėliavos kultūrininkams bus naudingos ir ateityje. Ar kažkokia didelė akcija, ar eisena, jų neturėdavome“, – kalbėjo V. Skuodienė.


Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių