VMI pranešus apie bandymą papirkti jų darbuotoją – pradėtas tyrimas

Asociatyvi nuotr.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Centrinė tyrimų valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamo bandymo papirkti Vilniaus apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) darbuotoją. Tyrimas pradėtas gavus VMI pranešimą.

Kaip įtariama, Vilniaus apskrities VMI darbuotoją bandė papirkti kitas Vilniaus apskrities VMI darbuotojas. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, VMI darbuotojas pasiūlė 500 Eur kyšį, už kurį, kaip įtariama, buvo siekta sklandaus vienos privačios bendrovės patikrinimo. Vakar kyšis buvo perduotas VMI specialistui, po to iš karto kyšio davėjas buvo sulaikytas. Taip pat vakar buvo sulaikyti dar du asmenys, privačios bendrovės vadovas ir akcininkas. Visiems trims asmenims pareikšti įtarimai dėl papirkimo.

Šį ikiteisminį tyrimą pradėjo STT Pranešimų nagrinėjimo skyrius, gavęs VMI pranešimą apie bandymą papirkti jų darbuotoją. Šį tyrimą kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Primename, kad pagal Korupcijos prevencijos įstatymą valstybės tarnautojas ar jam prilygintas asmuo apie jam žinomą korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką privalo pranešti STT, prokuratūrai ar kitai ikiteisminio tyrimo įstaigai.

Pranešti STT apie žinomus korupcijos atvejus galima šiais būdais: palikdami žinutę STT interneto tinklalapyje www.stt.lt, paskambinę „Pranešk STT“ linija (8 5) 266 3333, el. paštu pranesk@stt.lt, mobiliąja programėle „Pranešk STT“, atsiuntus pranešimą paštu ar atvykus į artimiausią STT padalinį.

Specialiųjų tyrimų tarnybos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių