Vyriausybės naujienos: problemos sprendžiamos

Nuotr.: R. Urbakavičiaus

Vyriausybės vykdomi ir numatyti darbai bei terminai žemės ūkio problemų sprendimams rasti

Atsižvelgdama į Lietuvos ūkininkų išsakomas problemas bei sausio pradžioje įvykusį Ministrės Pirmininkės susitikimą su Lietuvos žemės ūkio taryba ir jame pasiektą sutarimą, Vyriausybė jau anksčiau yra numačiusi ir toliau to sieks.

EIMIN: gerinant verslo konkurenciją – Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, siekdama sumažinti administracinę naštą ir sudaryti palankesnes konkurencines sąlygas verslui, parengė Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus, kuriems šiandien pritarė Vyriausybė.

Vyriausybė patvirtino „Rail Baltica“ Kauno mazgo infrastruktūros vystymo planą

Vyriausybė patvirtino europinės vėžės projekto „Rail Baltica“ Kauno geležinkelio mazgo infrastruktūros vystymo planą. Trečiadienį vykusiame posėdyje taip pat nutarta pradėti žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūras.

Aplinkosaugininkai ragina išlikti budriems keliuose: tamsiuoju metų laiku padaugėja autoįvykių su laukiniais gyvūnais

Laukiniai gyvūnai tamsiuoju metų laiku dažniau patenka į autoįvykius. Žiemą jie iššoka į kelią ir atsitrenkia į automobilius, todėl Aplinkos apsaugos departamentas primena gyventojams būti budriems keliuose, saugoti save ir laukinius gyvūnus.

Gyventojai, įmonės ir įstaigos gali burtis į energetikos bendrijas

Pradėjus svarstyti apie nuosavą atsinaujinančios energetikos šaltinį – saulės elektrinę, gyventojų žvilgsnis paprastai krypsta į gaminančio vartotojo modelį. Šiuo metu gyventojai, įmonės ir įstaigos turi ir dar vieną galimybę – burtis į Atsinaujinančių išteklių energijos bendrijas arba Piliečių energetikos bendrijas ir kartu įsirengti saulės elektrinę. Bendrijos skiriasi savo veiklos galimybėmis. 

Ministras K. Navickas: strateginiame dialoge dėl Europos žemės ūkio ateities ūkininkai turi būti dėmesio centre

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas Europos Sąjungos žemės ūkio ir žuvininkystės ministrų taryboje Briuselyje tarėsi dėl žemės ūkio ateities Europoje ir su prekyba susijusiais klausimais. 

Ministras K. Navickas susitiko su su ES žemės ūkio komisaru

Antradienį žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas Briuselyje susitiko su Europos Sąjungos žemės ūkio komisaru Janusz Wojciechowski. Susitikime aptartas itin svarbus daugiamečių pievų išsaugojimo klausimas.

Pagal pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių