Žengtas svarbus žingsnis: pasirašyta sutartis dėl Endriejavo kultūros namų statybos

Endriejaviškiai turės savo kultūros erdvę – šią savaitę su UAB „Pamario restauratorius“ pasirašyta sutartis dėl Endriejavo kultūros namų statybos. Iškils ne tik naujas pastatas su patalpomis, pritaikytomis kultūrinei ir bibliotekos veiklai, bet ir bus sutvarkyta aplinka.

„Daugybę metų tinkamos erdvės kultūrinei veiklai neturėję endriejaviškiai jau greitai stebės, kaip kyla naujo pastato sienos ir galės planuoti repeticijas, koncertus, įvairius bendruomenės susibūrimus.Nors su šiuo objektu turėjome įvairių nesklandumų,minčių atsisakyti pastato statybos niekada nebuvo. Dalinantis šia džiugia žinia už kantrybę noriu padėkoti ir Endriejavo seniūnijos gyventojams. Tikimės, kad su nauju rangovu bendrausime ir bendradarbiausime sėkmingai, o jeigu ir kils klausimų, juos spręsime greitai ir konstruktyviai“, – sako Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys.

Statant pastatą keisis ir aplinka: bus perklojami esami pėsčiųjų takai, įrengiami laiptai, suoliukai, šiukšliadėžės, dviračių stovas, bus paženklintos automobilių stovėjimo vietos, numatant vietas neįgaliesiems, įrengiamas teritorijos apšvietimas, buitinių atliekų ir atliekų rūšiavimo konteinerių stoginė.

Sutarties vertė – daugiau nei 970 tūkst. eurų,trukmė – 16 mėnesių. Darbus atliks UAB „Pamario restauratorius“.

Klaipėdos rajono savivaldybės inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių