2020 Liepos 09
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Laimėjęs stambią sumą, nusipirko namą

Rugsėjo viduryje Veiviržėnų parduotuvėje įsigijęs momentinės loterijos bilietą Vytautas laimėjo 75 tūkst. eurų. Išsipildė jo svajonė – nusipirko gyvenamąjį namą, kurį dabar remontuoja. „Nesu azartiškas lošėjas – reikia mokėti lošti“, – tvirtino pašnekovas.

Investavo į savo svajonę

Penkiasdešimtmetį perkopęs Vytautas sakė turintis laimingą ranką. „Reikia mokėti lošti – žinoti, kiek pirkti ir kada sustoti, – dėstė Vytautas. – Perku ne kasdien – daugiausia 2–3, retsykiais – 4 loterijos bilietus.“ Jis pamėgęs momentinę loteriją, nes kitose sėkmės nepatyrė.

Prieš lemtingąją rugsėjo 13-ąją pašnekovas sakė laimėjęs 500 eurų, o anksčiau – 300 Eur. „Lošiau, bet nesisekė, todėl sustojau, – pasakojo Vytautas. – Rugsėjo viduryje Veiviržėnų parduotuvėje nusipirkau du momentinės loterijos bilietus po 5 eurus. Parsinešiau į nuomojamą būstą ir nutryniau. Vienas buvo tuščias, o kitame – laimėjimas 75 tūkst. eurų. Iš pradžių nepatikėjau.“

Vyras prisipažino, jog išvydus šią sumą, iš karto prieš akis iškilo namas – apie jį seniai svajojo. Kadaise su žmona išsiskyręs Vytautas buvo priverstas parduoti, todėl ne vienerius metus būstą teko nuomotis.

Vyrui patinka kaimas, todėl neseniai vienoje gyvenvietėje išsirinko ir nusipirko gyvenamąjį namą. Jis dirbo ugniagesiu, uždarbiavo užsienyje, bet susitaupyti nepavyko. Sėkmė loterijoje svajonę pavertė realybe.

Vytautas tvirtino, jog dar iki šio laimėjimo loterijoje buvo išėjęs iš darbo. Dabar jis, nagingas statybininkas, remontuoja namą, kurį pats įsirengs šiuolaikiškai, pagal savo skonį. Po to įsidarbins. „Daug kas man siūlo darbą, kviečia uždarbiauti užsienyje“, – kalbėjo pašnekovas.

Laiminga ranka

„Lošti reikia mokėti, – pokalbio metu ne kartą akcentavo Vytautas. – Jeigu neturi valios, nepradėk.“ Jis teigė, daug kartų buvo laimėjęs po 50 eurų. Ir prisiminė istoriją, kaip pažįstamas, kazino išlošęs didelę sumą, apimtas azarto, tą patį vakarą viską pralošė.

„O aš už 5 eurus turiu savo namą, – šypsodamasis ištarė pašnekovas. – Visus pinigus investuosiu į jį – nė euro iš šios sumos neišleidau loterijos bilietams.“ Jis didžiavosi savo laiminga ranka: po didžiosios sėkmės pirko du bilietus ir išlošė 20 ir 50 eurų. „Juokais mane varo iš parduotuvės, nes aš vis laimiu“, – šypsojosi pašnekovas.

Vytautas prisipažino, jog bilietus perka tose parduotuvėse, kuriose leidžiama juos rinktis. „Turiu pats savo ranka išsitraukti“, – teigė vyras.

Jis neslėpė, kad laimėjęs daug kartų pirkdavo bilietus, tačiau neprasilošė, nes skaičiavo. Vytautas kalbėjo, jog ankstesniais metais ir jo dukra loterijoje laimėjusi 54 tūkst. litų.

Vyras prisipažino esąs laimingas. Jo sėkme džiaugiasi artimieji, kai kas šluostėsi džiaugsmo ašaras. Duk­ros irgi laimingos: tėtis turi savo namus. Tačiau pajutęs ir pavydo, girdėjęs apkalbų. „Pinigai uždirbami, – ištarė jų nesureikšmindamas ir pridūrė: – Aš turiu daug svajonių.“ Vytautas prisipažino pagal Zodiaką esąs Liūtas, todėl sugebantis išsisukti iš sunkių situacijų. Jis 12 metų nebevartoja alkoholio ir moka atsikratyti įkyruolių.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook