Šokis – būdas atrasti savo unikalumą

K. Ambrozaitė profesionaliai šoka jau 14 metų.

Kristina Ambrozaitė profesionaliai šoka jau 14 metų. Talentinga jaunoji šokėja atstovauja Lietuvai įvairiuose konkursuose ir moko šokti vaikus. „Šokis man leido suprasti, kokia esu asmenybė, leido suvokti savo unikalumą. O nuo tada prasidėjo džiugūs pokyčiai ir asmeniniame gyvenime“, – sako pašnekovė.

– Kuo Tave patraukė šokis?

– Dažnai mėgstu sakyti, kad ne aš atradau šokį, bet jis mane susirado ir nepaleidžia iki šiol. Ši veikla įtraukia galimybe save atrasti vis kitomis spalvomis. Šokis man jau nebėra tik užsiėmimas, tai jau tapo didele gyvenimo dalimi bei nuolatiniu augimu. Trejus metus dirbu su vaikais. Tai dar labiau parodė, kaip iš tikrųjų myliu šokį ir kaip yra gera juo dalintis su kitais.

– Kokią šokių rūšį ir kodėl pasirinkai?

– Aš jau 14 metų profesionaliai užsiimu pramoginiais ir sportiniais šokiais. Vos 3,5 metukų darželyje mano talentą šokti ir susidomėjimą pastebėjo grupės auklėtoja, o vėliau ir vienas treneris, kuris vesdavo būtent pramoginių ir sportinių šokių užsiėmimus. Jis galiausiai ir pakvietė mane šokti jo šokių klube.

– Turbūt jėgas išbandai ir konkursuose?

– Iki 15 m. teko dalyvauti tik Lietuvoje vykstančiuose konkursuose, kuriuose būdavau finalininkė bei prizininkė. Esu laimėjusi Lietuvos sportinių 10 šokių pirmenybių titulą. Šiuo metu daugiau dalyvauju tarptautinėse varžybose ir atstovauju Lietuvai.

– Kaip įsivaizduoji kelerius artimiausius veiklos metus? Kokie tikslai bei ambicijos?

– Šiuo metu esu labai įdomiame gyvenimo etape, kai mano, kaip šokėjos, gyvenimas sparčiai keičiasi. Kol kas pagrindinis tikslas – kartu su partneriu daugiau keliauti, dalyvauti įvairiose tarptautinėse varžybose, dirbti su geriausiais pasaulinio lygio šokio specialistais bei užsiauginti savo, kaip poros, įvaizdį.

– Galbūt turi autoritetų šokio srityje? Jei taip, kas jie ir kodėl?

– Autoritetai įkvepia ir dar labiau motyvuoja. Būtent toks žmogus buvo mano mylimas treneris Vilius Ignatavičius. Jis tiesiog įskiepijo meilę šokiui ir buvo tarsi antras tėtis, kuris visą laiką palaikydavo, kad ir kokioje situacijoje atsidurdavau. Deja, prieš 2 metus jis netikėtai mirė, ir tai turbūt yra viena skaudžiausių netekčių mano gyvenime. Šokdama aš gerbiu jo atminimą ir toliau šoksiu, taip atiduodama pagarbą jam ir jo įdėtam darbui.

Antroji mano ikona – tai Karina Smirnoff – šokių pasaulyje labai gerai žinoma šokėja, kelis kartus pasaulio Lotynų Amerikos šokių čempionė. Žaviuosi ja kaip moterimi, daug pasiekusia ne tik šokių pasaulyje, bet ir gyvenime. Neįsivaizduoju geresnio pavyzdžio sau. Teko vieną kartą su ja padirbėti ir tai buvo kol kas viena įsimintiniausių pamokų mano gyvenime. Svajoju, gal ateityje pavyks su ja bendradarbiauti.

– Koks Tavo pomėgis, kaip leidi laisvalaikį?

– Esu iššūkius mėgstantis žmogus. Be galo mėgstu įvairias kitas sporto šakas, pavyzdžiui, krepšinį, kartingus, laipiojimą sienomis, nuotykių parkuose ir... dainavimą. Tačiau šokis užima didžiąją laiko dalį, tad nebėra laiko lavinti savo balso.

Aistė NOREIKAITĖ

Asmeninio archyvo nuotr.


Taip pat skaitykite:

Taryba nuotoliu įveikė 40 klausimų darbotvarkę
Investicijos atsipirko gerais rezultatais
Mokymai socialiniams darbuotojams – svarbus žingsnis išvengti antrosios bangos
Išsėtinė sklerozė – klastinga, bet kontoliuojama
Sodininkų bendrijų problemos neužgožia noro jose kurtis
Padėka išsiliejo dainomis nuo „Bastilijos“ stogo
Lapiškiai atkurs pavogtą skulptūrėlę
Tilvikiškių pasididžiavimas – Beržų slėnis
Šypsenų dėžutėse – Rotary klubo dovanos vaikams
„Jaunimo linijos“ savanoriai:  „Pokalbiai apie sunkumus gali gydyti“
„Kiekviena proga groti yra proga mokytis“, – įsitikinęs jaunasis muzikas
Krištolinio balso savininkas iš Gargždų – televizijos projekto superfinale

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Skaudu, bet reikalinga

Skleidžiamos dezinformacijos tikslas – įbauginti…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook