Chalatai moterims kaip viena iš garderobo detalių

Chalatai moterims – žinoma ir reikalinga garderobo detalė, kuri suteikia ne tik jaukumo, bet ir padeda atsipalaiduoti. Tikriausiai visi savo spintoje rasime bent vieną chalatą. Bet ar susimąstome kodėl jį vilkime? Einame maudytis – užsimetame chalatą, nes taip patogu jį nusimetus įlipti į vonią arba po maudynių įsisukti į šiltą audinį. Kai orai šaltėja ar susergame, chalatas tampa tinkama šildomoji priemonė. Grįžtame po darbų, namie šalta, drėgna, bet prisimename, kad turime chalatą. Išvažiuojame atostogauti ir viešbučio kambaryje vėl randame – chalatą. Tai neatsiejama mūsų garderobo dalis, todėl ją rinktis turime itin atsakingai.

Chalatai: trumpa istorija

Šiek tiek grįžkime į praeitį ir pasidomėkime trumpa chalatų atsiradimo istorija. Pats žodis – chalatas kilęs iš Arabų kalbos. Chalatų tėvyne laikoma Rytų ir Azijos šalys. Rytų šalyse chalatais puošdavosi šventėse, namuose, keliaudavo į darbą. Kinijoje ir Japonijoje dėvimo chalato spalva ir audinys nusakydavo socialinį sluoksnį.

Europoje chalatai atsirado XVII-XVIII amžiuje. Chalatais pradžioje puošdavosi tik vyrai. Šis garderobas tapo stiliaus ir prašmatnumo simboliu. Bėgant metams chalatai pasiekė moterų spintas. Kaip naminė aprangos rūšis buvo pripažinti XIX amžiuje. XX amžiuje moteriškas chalatas buvo tapęs apsileidimo simboliu, bet XXI amžiuje tapo atsipalaidavimo simboliu.

Chalatai: kokie jie būna?

Chalatų pasirinkimas yra itin platus. Jie gali skirtis spalva, ornamentais, storiu, gali būti vyriški, moteriški, vaikiški ir pan. Kalbant apie chalatų storį jis priklauso nuo chalato rūšies.

  • Chalatai moterims gali būti šilti, pūrus, minkšti. Taip pat šilkiniai, atlasiniai, medvilniniai ir viskoziniai. Nesvarbu kokią chalato rūšį pasirinksite jeigu jis bus pritaikytas pagal dydį – chalatas atrodys nuostabiai.
  • Šilti chalatai daugiau skirti šiltiems žiemos vakarams, kai namuose šalta ir nėra prie ko prisiglausti sušilti, kai užklumpa ligos. Žieminį chalatą rekomenduojama saugoti nuo drėgmės ir skalbiant naudoti skalbinių minkštiklį.
  • Prabangūs chalatai puikiai tiks toms moterims kurios net būdamos namie nori spindėti prabanga.
  • Šilkiniai chalatai privalo būti kiekvienos moters spintoje. Apsirengusi chalatu moteris atrodys ne tik gražiai, bet ir seksualiai savo mylimajam.
  • Chalatai nuotakoms puikiai tiks vestuvių rytui. Jį labai malonu apsirengti einant pusryčiauti ir jis atrodys itin žavingai.

Chalatai moterims

Dauguma moterų savo spintoje turi ne vieną, o kelias chalatų rūšis, gal net skirtingų spalvų. Moterims labai svarbu grįžus namo atsipūsti, jaustis komfortiškai ir spinduliuoti laimę. Chalatus moterys renkasi kitaip nei vyrai. Vyrai renkasi protu, o moterys dažniausiai vadovaujasi emocijos. Ne veltui sugalvota sąvoka „Emocinis apsipirkimas“.

Prieš renkantis chalatą moterims svarbu suprasti, kad susidurs su plačiu pasirinkimo asortimentu. Todėl labai svarbu nuspręsti kokio chalato norisi: šilto ar minkšto audinio, su kapišonu ar be, suteikiančio žaismingumo ir pan. Taip pat svarbu nuspręsti koks chalatas reikalingas tuo metu : žieminis, šilkinis, atlasinis ar viskozinis.  Vienos moterys chalatus derina prie naktinių, apatinio trikotažo komplektų – tuomet geriausia pirkti chalato ir naktinių komplektą. Kitoms moterims svarbu po dušo užsimesti chalatą. Tokiu atveju savo spintoje patariama turėti medvilninį chalatą. Viskozinis chalatas tiks toms kurioms svarbu patogumas ir praktiškumas. O damos kurios nori atrodyti tvarkingai, stilingai, pasitikinčiai savimi ir seksualiai puikiai tiks – šilkinis prabangus chalatas.

chalatai moterims

Vyriški chalatai

Vyrai daug rečiau negu moterys dėvi chalatus. Visai be reikalo, nes vyrams lygiai taip pat kaip moterims chalatai atrodo be galo gražiai. Kaip jau žinome vyrai yra praktikai – prieš kažką darant ar  perkant jie visu pirma pagalvos ir tik tada spręs ką daryti toliau. Svarbiausia žinoti savo poreikius net renkantis drabužius, nes kas tinka vienam ne visada tiks kitam. Favorite.lt puslapyje net patys išrankiausi vyrai ras jiems tinkamą variantą.

Pasiilgusiems komforto ir norintiems šaltą dieną grįžus namo sušilti rekomenduojama ieškoti medvilninio vyriško chalato. Vyriški chalatai su kapišonu puikiai tiks tiems vyrams kuriems svarbu, kad sušiltų viršugalvis. Svarbiausia prieš perkant chalatą pagalvoti – kokios medžiagos ir kokios kirpimo chalatas idealiausiai atrodys ant kūno. Taip pat nereikia pamiršti, kad dėvimas drabužis būtų patogus. Menkas malonumas nusipirkti gražų chalatą, bet jaustis su juo nepatogiai.

chalatai moterims, vyriski chalatai

O jeigu vis negalite priimti sprendimo kokį chalatą įsigyti, kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje favorite.lt ir išsirinkti tinkamiausią variantą iš plataus asortimento. Atsiėmimas Gargžduose – visuomet nemokamas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių