Gargždiškės neplanuotai ėmėsi verslo

Autorės nuotr.: N. Lušpinytė (kairėje) ir R. Tulminienė sakė šią vasarą savo gaminius siūlys pirkėjams mugėse.

Gargždų jubiliejinį gimtadienį Neringa Lušpinytė ir Rasa Tulminienė sutiko su šypsena, nors ir gerokai pavargusios: iki vėlumos ruošė savo gaminius šventinei mugei.
Pjaustymo lentelės, kvapų automobiliams pakabukai, rankų darbo žvakės su gipso indeliu ir padėkliuku, vaikystės prisiminimų dėžutės, taupyklės su naujais užrašais, namelis su virtuvės baldais, lentynėlės mašinėlių modeliukams, raktų kabyklos ir daugybė kitų gaminių kol kas nėra pagrindinis gargždiškių Neringos ir Rasos pragyvenimo šaltinis. „Dirbame dviese, rūsyje įsirengusios darbo kambariuką. Po dienos darbų iki išnaktų pjaustome, montuojame, kad būtų ką pasiūlyti mugėse, į kurias ruošiamės važinėtis vasarą“, – sakė Rasa, kurios specialybė – siuvėja. Imtis verslo gargždiškės neplanavo, bet kai Neringai pusseserė pasiūlė užsiimti veikla, kurią ji vystė, prieš trejus metus ėmė ir susigundė. „Iš pradžių turėjome tik kelis eskizus, pagal kuriuos iš faneros specialiu lazeriniu aparatu pjaustome gaminius ir jų detales. Dabar asortimentą išplėtėme. Gaminame daugiau nei pagal 300 eskizų“, – sakė Neringa.
Šventinė mugė, pasak Rasos, buvo puiki. Malonus bendravimas – neatskiriama tokių renginių dalis, o savam mieste ypač smagu, nes daug pažįstamų.
Neringos ir Rasos sukurtų ir pagamintų gaminių galima įsigyti ir internetinėje parduotuvėje wwwfunnywood.lt
Laima ŠVEISTRYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių