• 29 rugsėjo, 2021
|

Gargždiškių bendrovė „Gerduva“ plečia parduotuvių tinklą

Gargžduose veikianti UAB „Gerduva“, namų švaros, gerovės ir jaukumo ekspertai, plečia savo parduotuvių tinklą ir atveria jau 13-os parduotuvės duris. Naujoji parduotuvė atidaryta Kaune, Savanorių pr. 255 esančiame prekybos centre.

UAB „Gerduva“ sėkmės paslaptis – patikimi verslo partneriai, nepriekaištingos kokybės produkcija, ilgi garantiniai laikotarpiai, išskirtinis dėmesys klientams, darbas su individualiais užsakymais, didelis asortimentas. Parduotuvėse „Gerduva“ rasite viską, ko reikia Jūsų buičiai.

UAB „Gerduva“ – jau 30 metus skaičiuojanti įmonė, kuri valdo 13 fizinių namų gerovės prekių parduotuvių, esančių Gargžduose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Mažeikiuose. Įmonė taip pat turi sėkmingai augančią elektroninę parduotuvę bei frančizę Tauragėje. „Plėtra, besibaigiant karantinui ganėtinai rizikinga, tačiau tam ruošėmės, planavome. Karantino metu buvome susitelkę, džiugino ir internetinės prekybos rezultatai. Žinoma, valstybės pagalba darbo vietų išsaugojimui labai padėjo išsaugoti verslą ir toliau drąsiau dėlioti ateities planus“, – komentavo UAB „Gerduva“ direktorė Loreta Mazalienė.

„Žinoma, valstybės pagalba darbo vietų išsaugojimui labai padėjo išsaugoti verslą ir toliau drąsiau dėlioti ateities planus“, – komentavo UAB „Gerduva“ direktorė L. Mazalienė. Per šiuos metus įmonė planuoja atnaujinti dalį parduotuvių, nuolat ieško naujų tiekėjų, kurie užpildytų trūkstamų produktų nišas, įneštų didesnės įvairovės ir, žinoma, leistų klientui rinktis geriausią kokybės ir kainos pasiūlymą. „Parduotuvės, kaip ir bet kuri organizacija, lyg gyvas organizmas, jos turi keistis tam, kad būtų įdomios ir aktualios. Visuomet stengiamės nenuvilti savo lojalių klientų, bet norėdami plėsti klientų ratą neatsiliekame ir nuo naujovių“, – teigė UAB „Gerduva“ mažmenos vadovė Inga Žilevičienė. Nė viena organizacija negali plėstis be žmonių, todėl mažmenos vadovė priduria, kad „darbuotojų paieška vyksta nuolat, o įsidarbinimo nevertėtų atidėti rudeniui, kai jau prasidės pats darbymetis ir laiko perprasti veiklą bei įgauti specifinių žinių nebeliks.“

Parengė Vita VITAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių