Gargždų „Villoeco“ produkcija – kokybiška ir natūrali

Prieš metus „Villoeco” parduotuvę Gargžduose atidariusi R. Lastauskas džiaugiasi, kad pavyko išplėsti prekių asortimentą, klientams gali pasiūlyti kokybiškos produkcijos.

Gargžduose, šalia knygyno, įsikūrusi parduotuvė „Villoeco“ neseniai šventė vienų metų gimtadienį. Balionių arka, didžiulis tortas, dovanos, nuolaidos ir kitos staigmenos gimtadienio svečiams dovanojo daug teigiamų emocijų. „Villoeco“ linkėta ilgų gyvavimo metų, klestėjimo, nes kokybiški, natūralūs produktai tiek gargždiškiams, tiek rajono gyventojams išlieka labai aktualūs.


Atidarė per karantiną
„Villoeco“ įkūrėja Rima Lastauskas „Bangai“ pasakojo, kad parduotuvę atidarė prieš metus per gūdų karantiną. Nepabūgo, nes tikėjo šiuo projektu. Tuomet patalpas originaliai įrengė kone per savaitę. Čia akį traukia žalių lapų tapetai ir lentynos, sukonstruotos iš įvairiomis ryškiomis spalvomis nudažytų dėžių.
„Villoeco“ parduotuvėje pirkėjai gali rasti ekologiško maisto, vaisių, arbatų, papildų, natūralios kosmetikos. Prekiaujama „Uoga uoga“ linija, kurios paprastai mažose parduotuvėlėse vargiai būna. Taip pat žmonės pamėgo „Manilla“ prekinį ženklą – tai natūrali lietuviška kosmetika. Taip pat yra kosmetikos linija iš Graikijos, eterinių aliejų „Florihana“, gautų tiesiai iš distilerijos, jokių papildomų perpilstymų. Rima 7 metus studijavo aromaterapiją JAV, taip pat Anglijoje, tad žinių turi daugiau nei pakankamai. „Villoeco“ rasite ir aromatinių žvakių, vonios burbulų, difuzorių eteriniams aliejams – asortimentas labai įvairus.


Išplėtė asortimentą
Parduotuvės šeimininkė džiaugiasi, kad per metus pavyko išplėsti prekių asortimentą. Atsirado net betono gaminių – tai unikalios dizaino detalės, kurias kuria Klemiškės kaime gyvenanti Mariaus ir Vaidos Špakauskų šeima, jų prekinis vardas „Terrazzo“. „Pradžioje gaminius įsigijome parduotuvei papuošti, tačiau pastebėjome, kad pirkėjai domisi šiomis interjero detalėmis, klausinėja, tad nusprendėme pasiūlyti ir įsigyti“, – prisiminė pašnekovė. Ji atvirai sako, kad po metų veiklos įvertinti, ar pasiteisino parduotuvės atidarymo lūkesčiai, nelabai įmanoma, mat pirmieji metai dažniausiai visuomet yra tokie, kada labiau investuojama nei gaunama grąža.
„Žmonės turi priprasti, kad ir savo mieste gali įsigyti natūralių kokybiškų produktų. Žinoma, Gargžduose yra sudėtinga, nes gyventojai dažnai važiuoja į Klaipėdą, kur vienu metu įsigyja visus reikalingus produktus, priemones ir pan. Tad reikia laiko, kad susiformuotų įprotis kokybiškų produktų įsigyti ir čia pat – Gargžduose“, – svarstė „Villoeco“ įkūrėja. Ji akcentavo, kad veikia ir internetinė prekybos platforma www.villoeco.lt , būtent ji šiuo metu generuoja didžiausius pirkimus.


Gyvena Švedijoje
Įdomu tai, jog Gargžduose augusi Rima jau dvyliktus metus gyvena Švedijoje. Jos vyras kilęs iš Kauno, tačiau kone pusę savo gyvenimo gyveno JAV. Prieš daugiau nei dešimtmetį pora pakeitė gyvenimo būdą, atsisakė alkoholio, nevartoja cheminių vaistų ir pan. Sutuoktiniai augina sūnų Vilhelmą, būtent jo vardas ir buvo atspirties taškas „Villoeco“ parduotuvės pavadinimui.
Pora Švedijoje atstovauja graikiškos kosmetikos linijai „Evergetikon“, yra sveiko maisto, džiovintų vaisių platintojai, pristato prekes į restoranus, kavines. Moteris šypsodamasi pastebėjo, kad Švedijoje niekas neperka druskos tokiais kiekiais, žmonės neturi tiek baimių dėl karo Ukrainoje. Beje, „Villoeco“ parduotuvėje Gargžduose yra prekiaujama labai kokybiška druska. Anot R. Lastauskas, tarp gargždiškių, rajono gyventojų labai populiarūs yra prieskoniai ciberžolė, cinamonas. Pamėgo vietos žmonės ir kakavą. Lietuviška kosmetika visada „ant bangos“, taip pat eteriniai aliejai, kurių naudą jau ne vienas įvertino. „Svarbu tai, kad pas mus nėra didelių srautų, todėl kiekvienam pirkėjui galime suteikti reikalingą konsultaciją, patarti“, – džiaugėsi pašnekovė.


Agnė ADOMAITĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių