„Giesmių giesmė“ vis stiprėja

Šių metų IX vaikų ir jaunimo giesmių festivalio „Giesmė Lietuvai“ naujovė – pasikeitusi renginio vieta. Balandžio 20 d. 18 val. jis vyks Gargždų kultūros centre, o kitą dieną nuo 15 val. Klaipėdoje, šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje.

Festivalyje numatomas jungtinio choro dalyvių skaičius bus išties įspūdingas – apie 200. Tradiciškai dalyvaus artimiausieji draugai iš Klaipėdos, Palangos, Šilutės, Klaipėdos rajono. „Nekantraudami laukiame Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos choro, kuris atvyks pirmą kartą“, – sako Gargždų muzikos mokyklos mokytoja, festivalio įkvėpėja ir organizatorė Nijolė Usevičienė.

Šiais metais dirigentų komandoje – Monica Tornqvist (Švedija), Kristina Žaldokaitė (Lietuva) ir festivalio naujokė Marija Monika Dičiūnė (Vilnius). „Naujokė mūsų festivalyje, bet tikrai ne naujokė muzikos pasaulyje“, – akcentuoja N. Usevičienė.

Gros instrumentinis ansamblis iš Vilniaus, publika turės progos pasidžiaugti solistų gausa. Dainuos Vilius Popendikis iš „Lietuvos balso“, Lėja Kalnynaitė, Gabrielė Degutytė (Vilnius), Erika Blinkutė (Klaipėda), Emilija Bukytė, Julija Jarutytė, Julija Šapalaitė, Dominyka Baltutytė (Gargždai). Į festivalį iš Škotijos skuba vienas iš pagrindinių organizatorių – Andrius Girdžius.

„Tikimės, kad tiek dalyviai, tiek žiūrovai patirs gerų emocijų“, – viliasi N. Usevičienė.

Vilija BUTKUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių