„Grizlio“ erdvė ir prekių gausa traukia ne tik veiviržėniškius

Autorės nuotr.: šilutiškių verslininkų V. Mažučio ir M. Verygos parduotuvė „Grizlis“ Veiviržėnuose – didžiausia jų parduotuvė, išsiskirianti erdvia prekybos sale ir įvairiu prekių asortimentu.

Veiviržėnų miestelio centre atnaujintose patalpose šį pavasarį duris atvėrė maisto prekių parduotuvė „Grizlis“, kurios veiviržėniškiai laukė kelis mėnesius. Naujuosius savininkus šilutiškius Valdą Mažutį ir Mantą Verygą jie sutiko su gėlėmis. Erdvioje prekybos salėje gausus asortimentas, prekės patogiai išdėstytos. „Konkurencija – sveikintinas dalykas“, – sakė miestelio gyventojai.


Prognozės pasitvirtino
Veiviržėnuose pirkėjams klaidžioti nereikia: trys parduotuvės netoli viena kitos išsidėsčiusios, dvi iš jų – maisto prekių. Miestelėnai visada turėjo pasirinkimą, kur pirkti duoną ir pieną, todėl nekantriai laukė „Grizlio“ atidarymo. „Konkurencija – sveikintinas dalykas“, – sakė jie.
Erdvioje prekybos salėje, kurios plotas – 360 kv. m, gausus prekių pasirinkimas: ne tik šviežia mėsa ir mėsos gaminiai, pienas ir jo gaminiai, konditerija, saldumynai, žuvis, silkė – net išrankiausia šeimininkė ras visko, ko reikia šeimos stalui. O jeigu neranda – paprašo, kad atvežtų, pavyzdžiui, kaparėlių. Ir kitų būtiniausių prekių – puodų, peilių, šakučių, buitinės chemijos priemonių ar kojinių, kelnaičių čia nusipirks.
„Stengiamės, kad pirkėjai vienoje vietoje rastų visko, ko jiems reikia, pavyzdžiui, mėsą ir prieskonius. Tada jie vėl čia sugrįš, – įsitikinę verslininkai. – Prekes išdėstėme, kad jas būtų patogu apžiūrėti ir rinktis, panašiai kaip ir kitose mūsų parduotuvėse.“
Šeštą parduotuvę neseniai atidarę šilutiškiai, UAB „Grizlis“ savininkai, V. Mažutis ir M. Veryga šiame versle turi patirčių. Beje, paskutinioji parduotuvė Veiviržėnuose – didžiausia.
Parduotuvės „Grizlis“ yra Saugose, Pagėgių savivaldybėje, Tauragėje, Šilutėje, bet verslininkai šypsodamiesi kalbėjo, jog sustoti neketina. Jie prasitarė, kad numato turėti iki dešimties parduotuvių.
Praėjusį rudenį atidarę Tauragėje, po pusmečio į įkurtuves pakvietė Veiviržėnuose. Ir nenusivylė: pirmosiomis savaitėmis apyvarta tokia, kaip įsivaizdavo ir prognozavo. „Iš karto atidarius parduotuvę šuolio nebūna“, – kalbėjo verslininkai.


Siūlo patalpas vaistinei
Šiuo nelengvu laiku, kai nemažai smulkių parduotuvių užsidaro, jauni šilutiškiai, kelių parduotuvių savininkai, plečia savo verslą. Kodėl pasirinko Veiviržėnus? „Reikia numatyti, ar investicija atsipirks, ar verta rizikuoti – esame išmėginę ne vieną verslą, esame „degę“. Mes domėjomės situacija šiame miestelyje – daug buvo norinčiųjų čia kurti parduotuvę“, – sakė M. Veryga ir pridūrė, kad patogiau kurtis buvusioje prekybos vietoje, nes ją jau žino, o ne naujoje, kurią reikia išpopuliarinti.
Taigi šilutiškiai UAB „Grizlis“ savininkai V. Mažutis ir M. Veryga nusprendė Veiviržėnų miestelyje įsigyti buvusios parduotuvės patalpas. Per porą mėnesių atliko kosmetinį remontą, atnaujino patalpas, ateityje žada daugiau investuoti ir pagražinti pastato pirmą aukštą. „Pirma reikia padirbėti ir užsidirbti“, – sakė V. Mažutis.
Parduotuvėje „Grizlis“ – 6 darbo vietos. Pasak savininkų, čia dirba veiviržėniškių, bet yra ir švėkšniškių. „Suformuoti komandą nebuvo sunku – tai gyvybingas miestelis, žmonės ieško darbo“, – sakė jie.
Verslininkai patenkinti, kad veiviržėniškiai juos draugiškai sutiko. „Malonu, kad mūsų laukė, gražiai priėmė – atėjo pasveikinti bendruomenės žmonės, Amatų centro atstovai, net politikų atvyko“, – atskleidė V. Mažutis.
Verslininkai sakė esantys laisvi – su jokia asociacija nesusisaistę, todėl neturi jokių apribojimų, prekes gali vežtis ir iš Lietuvos, ir iš užsienio. „Mes turime savo kainų politiką“, – patikino pašnekovai.
Verslininkai pasiruošę išnuomoti patalpą gėlių parduotuvei, kurios šiuo metu labai trūksta miestelyje, nes buvusi parduotuvėlė užsidarė. „Čia labai reikalinga ir vaistinė – gyventojai jos laukia. Mes siūlome gražiai suremontuotą, jaukią patalpą – gal atsiras norinčiųjų ją čia įkurti, – vylėsi „Grizlio“ savininkai. – Tada čia apsilankiusieji įsigytų ir maisto, ir gėlių, ir vitaminų.“
Virginija LAPIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių