Išsiblaivęs davė darbo policijai
Į Klaipėdos AVPK Klaipėdos rajono policijos komisariatą praėjusią savaitę atvykęs vyras užtruko – iškart parašė tris pareiškimus dėl patirtos žalos. Tyrėjams teko užduotis aiškintis, kas kaltas dėl vieno kaimo gyventoją užklupusių negandų virtinės. Mat jis pats pripažino, kad perdozavęs alkoholio ne ką pamena.
Dukart sumušė
Prieš savaitę į Klaipėdos rajono PK atvykęs Agluonėnų seniūnijos Ažpurvių kaimo gyventojas B. M. vienu prisėdimu parašė tris pareiškimus.
Vyras teigė, kad dar rugsėjo 15 dieną apie 14 val. jį sumušė nepažįstamas asmuo. Esą 61 metų nukentėjusiajam tuomet gydymo įstaigoje buvo diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas, galvos žaizdos. Nurodydamas, kad nelaimė jį ištiko prie netoliese jo gyvenvietės esančio stadiono, B. M. negalėjo pasakyti, kas buvo skriaudikas. Tačiau prisipažino, kad su smurtautoju tada kartu gėrė.
Į uostamiesčio ligoninę dėl smurto traumų ažpurviškiui teko sugrįžti lygiai po mėnesio – spalio 15 dieną, kai namo kieme jį sumušė jau du vyrai. Pusamžis vyras teigė, kad jam buvo sulaužyti šonkauliai. Nurodydamas, kad skriaudikai šį kartą buvo V. G. ir K. I., rajono gyventojas vėl patvirtino, kad muštynės su jais kilo per išgertuves.
Netyčia atidavė namus
Rimtesnį kaltinimą M. B. pateikė dviem asmenims – A. V. ir E. V. Vyras policijos pareigūnams aiškino, kad jiedu apgaulės būdu užvaldė ažpurviškio žemės sklypą su jame esančiais pastatais. Ir nors naujieji savininkai turi notaro patvirtintą sutartį, kad sklypą M. B. perdavė jiems, pats pareiškėjas turi kitą versiją. Anot jo, A. V. ir E. V. pasinaudojo jo patiklumu ir nusivežę pas notarą apgaulės būdu privertė pasirašyti sutartį. Tad turto jis neva išsižadėjo ne savo noru. Šeimininkas nurodė dėl šio įvykio patyręs 50 000 Lt turtinę žalą.
Klaipėdos rajono PK Kriminalinės policijos skyriaus viršininkas Raimondas Vaitkevičius informavo, kad tyrimą apsunkina vyro pomėgis stikliukui. Be to, pareiškėjas ir pats esąs velnių priėdęs. „Asmuo mums gerai žinomas, nes anksčiau yra buvęs įtariamuoju“, – teigė viršininkas.