Kodėl naudinga turėti pinigines su RFID apsauga?

Technologijoms toliau tobulėjant, pokalbis apie duomenų apsaugą tampa vis svarbesnis. Žinome, kad svarbu nesidalyti slaptažodžiais ir atidžiai tvarkyti paskyros informaciją, bet ar žinojote, kad jūsų slapta informacija gali būti pažeista be jūsų žinios tiesiai iš jūsų kasdienėse vietose? Laimei, yra apsauga naudojant „RFID pinigines“, kurios oficialiai vadinamos RFID blokavimo įrenginiais.

Norėdami geriau suprasti grėsmes, turime suprasti technologiją. RFID piniginių poreikis kyla dėl RFID technologijos įdiegimo. RFID reiškia radijo dažnio identifikavimą. RFID naudoja elektromagnetinį lauką, kad atpažintų ir sektų objektus, integruotus į sistemą, naudodamas žymas su skaitmenine informacija. Iš esmės tai žingsnis į priekį nuo tradicinių brūkšninių kodų, matomų ant prekių parduotuvėse ar atsargų valdymo patalpose. Ši pažangi technologija apima ne tik pagrindinę informaciją apie gaminį, bet ir prieigą prie jautrių duomenų bei stebėjimo iš atstumo galimybes.

Pats RFID nėra priešas. Iš pradžių jis buvo sukurtas Antrojo pasaulinio karo metu, siekiant identifikuoti britų orlaivius, kai jie grįžo į bazę po misijos. Šiandien ši technologija naudojama kaip efektyvumo didinimo priemonė keliose pramonės šakose, tokiose kaip mažmeninė prekyba, transportavimas, laivyba, bankininkystė ir kt. Dėl šių lustų parduotuvių sandėliams lengviau sekti produktus, o tai pagreitina užsakymo ir įvykdymo procesą internetu. Siekiant didesnio saugumo, daugelis įmonių taip pat naudoja RFID darbuotojų buvimo vietai darbo dienos metu sekti.

Ši technologija palengvina ir mūsų asmeninį gyvenimą!  Su RFID apsauga lustai padeda pagreitinti paso patikrinimo procesą keliaujant, automatiškai sumokėti už kelių mokesčius ir leidžia atsiskaityti bekontakčiu kredito kortelėmis. Deja, nusikaltėliai yra kūrybingi ir rado būdų, kaip pasinaudoti šia naujoviška skaitmenine pažanga.

Didžiausią grėsmę RFID naudotojui kelia asmenys, dabar žinomi kaip „skimeriai“. Jie naudoja įrenginius, vadinamus RFID skaitytuvais, kad iš praeivių gautų kredito kortelių numerius, galiojimo datas ir CVV kodus. Šie skaitytuvai naudoja tradicinę RFID technologiją ir naudoja skaitmeninę pažangą vagystės atveju. Sąvoka „skimeris“ atsirado dėl to, kad šie asmenys vagia labai lengvai, tiesiog kelias akimirkas vaikščiodami šalia nepažįstamo žmogaus gatvėje. Dėl elektromagnetinio lauko net nereikia fizinio prisilietimo tarp RFID skaitytuvo ir jūsų piniginės! RFID skimmerių nusikaltėlių greitai nebeliks, tad net nesuprasite, kad tokia problema buvo.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių