• 27 rugsėjo, 2022
|

Kokio tipo konvejerį pasirinkti?

Šiame straipsnyje aptarsime, kaip svarbu pasirinkti geriausią konvejerio sistemą jūsų veiklai. Yra keletas dalykų, kurie turi įtakos priimant šį sprendimą, jei norite dirbti maksimaliai efektyviai. „Dukranos grupė“  specializuojasi naujų įrenginių ir procesų tobulinimo srityje, todėl nori būti tikri, kad pasirinkdami įrangą, pvz., konvejerio sistemą, priimate geriausią įmanomą sprendimą. Dabar pasinerkime į keletą svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti, kad jūsų konvejerio sistema būtų geriausia, kokia tik gali būti. Šis sprendimas ne visada yra toks paprastas, kaip galite tikėtis. Kartais gali būti sudėtinga perkelti medžiagą norimu greičiu ir efektyvumu. Štai ką siūlome nepamiršti renkantis konvejerio sistemą.

Norėdami pasirinkti tinkamą įrenginį turėsite atsižvelgti į keletą kriterijų

Pirmas lemiamas veiksnys, į kurį turėsite atsižvelgti, yra apkrova. Be to, būtina pagalvoti apie transportavimo maršrutą, kurį reikia nustatyti. Taip pat svarbus aspektas yra ir siunčiamų produktų tipas. Turėsite atsižvelgti į jų svorį, tūrį ir būklę (birūs arba supakuoti produktai). Taip pat turėsite pagalvoti apie technologiją, kuri bus tinkama jūsų įrengimui. Galiausiai, vietos, kurioje bus montuojamas konvejeris, konfigūracija yra svarbus dalykas, kurio negalima pamiršti. Ar galima konvejerio sistemą montuoti ant žemės? Jei atsakymas yra neigiamas, galite pasirinkti viršutinio konvejerio sistemą.

Kodėl verta rinktis juostinį konvejerį?

Juostinis konvejeris gali perkelti lengvus krovinius. Jam būdingas naudojamos konvejerio juostos tipas (medžiaga, tekstūra, storis, plotis) ir variklio bloko padėtis (gale, centre, kairėje, dešinėje, apačioje ir kt.). Kai kurios konvejerio juostos yra sukurtos taip, kad atlaikytų labai aukštą temperatūrą. Standūs acetaliniai diržai gali atlaikyti sunkesnius krovinius. Skirtingai nuo ritininių konvejerių, juostiniais konvejeriais galima transportuoti tiek birius, tiek supakuotus produktus. Lygūs juostiniai konvejeriai yra klasikinis pagrindas daugeliui transportavimo programų. Dalys, atskiros pakuotės ir birūs kroviniai gabenami konvejerio juosta. Modulinis juostinis konvejeris  yra vidutinis diapazonas tarp juostinių ir grandininių konvejerių. Modulinis diržas susideda iš atskirų plastikinių modulių, dažniausiai sujungtų vienas su kitu vyriais. Modulinio diržo medžiagos yra atsparesnės ir gali būti naudojamos sunkioms ir abrazyvinėms detalėms, taip pat karštoms ar aštrioms detalėms perduoti. Skirtingai nuo grandininių konvejerių, modulinio juostinio konvejerio konstrukcija reikalauja mažiau priežiūros (labai lengva valyti), o jungtis galima greitai ir paprastai pakeisti. Taip pat techniškai lengviau įgyvendinti

Kokio tipo ritininį konvejerį turėtumėte pasirinkti?

Yra keletas ritininių konvejerių tipų: laisvieji ir gravitaciniai. Laisvieji ritininiai konvejeriai tai konvejeriai, leidžiantys gabenti krovinius žmogaus jėga, kuomet operatorius stumia krovinį, norėdamas jį perkelti. Gravitaciniai ritininiai konvejeriai ir jų koncepcija panaši į laisvųjų koncepciją. Skirtumas slypi nuožulnioje šio tipo konvejerio konfigūracijoje. Kroviniai perkeliami naudojant natūralią gravitacijos jėgą. Ant švelnaus nuolydžio (nuo 1,5% iki 5%), esant krovinių svoriui, ritinėliais vežamiems gaminiams suteikia judėjimą, kuris leidžia juos perkelti. Gravitaciniai ritininiai konvejeriai tinka kroviniams su plokščiu ir standžiu dugnu.

Kodėl verta rinktis grandininį konvejerį?

Šio tipo konvejeris leidžia perkelti sunkius krovinius, pavyzdžiui, padėklus, kurių negalima transportuoti ritininiu konvejeriu. Norint gabenti smulkesnius ar ne tokius standžius gaminius, prie konvejerio būtina pridėti grandines. Yra konvejeriai su dviem, trimis, keturiomis ar net penkiomis ir daugiau grandinių. Grandininiai konvejeriai pasižymi naudojamų grandinių skaičiumi ir medžiaga (plienas, nerūdijantis plienas, plastikas), taip pat jų laikančiojo rėmo, kuris dažnai yra mechaniškai suvirintas (labiau tinka dideliems kroviniams), tvirtumu.

Pasirinkite kokybišką įrangą, kuria galite pasitikėti

Būtinai atlikite savo tyrimus ir pasirinkite įmonę, kuria galite pasitikėti ir kuri turi gerą reputaciją pramonėje. „Dukranos grupė, UAB“ bendradarbiauja su partneriais, kurie vienija tas pačias vertybes ir teikia aukščiausios kokybės produktus savo klientams už konkurencingą kainą. Jei norite kokybės, visuomet žiūrėkite iš kur ir ką perkate, tai padės Jums sutaupyti laiko ir pinigų.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių