KU 30-mečio jubiliejų primins bendruomenės pasodintas ąžuolas

Šiandienos popietę KU akademiniame miestelyje buvo pasodintas jaunas ąžuoliukas, čia pat pakrikštytas KU 30-mečio ąžuolu.

Taip Universiteto bendruomenė baigia jubiliejinių, 30-ųjų Universiteto gyvavimo metų šventinius renginius. „Vasarą turėjome jubiliejinių metų kulminaciją ‒ surengėme šventę draugams ir partneriams, tarptautinį EU-CONEXUS festivalį, o šiandien dedame simbolinį tašką šventiniams metams ir sodiname ąžuoliuką toje aikštės pusėje, kur netrukus bus pradėti įgyvendinti nauji plėtros projektai“, ‒ sakė KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, pakvietęs kolegas drauge pasodinti stiprybę ir ilgaamžiškumą simbolizuojantį medį.

Ąžuolai – svarbi KU akademinio miestelio kraštovaizdžio dalis. Bendruomenė ypač brangina ir akylai prižiūri 1924-aisiais sodintus ąžuolus. Ąžuoliukas buvo pasodintas KU įkūrimo 10-ojo jubiliejaus proga. Miestelyje prigijo ir kiekvieną pavasarį sulapoja du dovanoti ąžuolai – vieną jų Universitete pasodino Klaipėdos Rotary bendruomenės atstovai ir apjuosė jį dekoratyvine tvorele su suoliukais, kitą pasodino bei prižiūri kariškiai.

KU informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių