Kuršlaukio gatvės remontas neužstrigęs

Kuršlaukio gatvės remonte – technologinė pertrauka.

Į „Bangos“ redakciją paskambino susirūpinęs gargždiškis (vardas ir pavardė žinomi), kad pernai rugsėjį pradėtos remontuoti Kuršlaukio gatvės remonto darbai kelintą mėnesį sustabdyti. „Ar tai nebus dar vienas užstrigęs projektas Gargžduose?“ – klausė jis.


„Praėjusių metų rugsėjį pradėjo remontuoti Kuršlaukio gatvę – remonto šiam baisiam žvyrkeliui seniai reikėjo, – dėstė „Bangos“ skaitytojas. – Tačiau lapkričio pabaigoje pradėjus šalti rangovas, palikęs nebaigtus darbus, išėjo. Nugirdau, kad trūksta pinigų. Ar tai dar vienas užstrigęs projektas Gargžduose? – nuogąstavo vyriškis. – Mes neturime kelio: išdraskytas, apkastas grioviais, uždarytas.“
Iš tiesų Kuršlaukio gatvė iš abiejų pusių užtverta. Daugiau nei pusė jos užpilta skalda, o kitoje dalyje tik kelio sankasa padaryta. Jokios informacijos, kas vykdo darbus, kokia jų trukmė, nėra.
Tačiau Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėja Ernesta Badalova pateikė Statybos ir infrastruktūros skyriaus atsakymą, kad šis projektas nėra užstrigęs. „Šaltuoju periodu, iki kovo 15 d., visiems darbams visoje Lietuvoje yra taikoma technologinė pertrauka, kai darbai lauke nevyksta. Sutartis dėl Kuršlaukio gatvės tvarkymo buvo pasirašyta praėjusių metų birželio mėnesį. Darbų vertė – 523 tūkst. eurų. Sutartis galioja 24 mėnesius“, – rašoma atsakyme.
Taigi laiko pabaigti gatvės remontą yra, bet laukti pabaigos vairuotojams nelengva. Tačiau palengvėti turėtų galvojant, kaip tada bus patogu, kad mieste atsiras dar vienas asfaltuotas kelias.


Virginija LAPIENĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių