• 28 lapkričio, 2021
|

„Mars Lietuva“ investavo 1,2 mln. eurų į gamybos modernizavimą

Šiemet investavusi 1,2 mln. eurų, Gargžduose įsikūrusi maisto augintiniams gamykla „Mars Lietuva“ baigė modernizuoti gamybos proceso dalį, kurioje produkcija ruošiama sterilizavimui. Bendrovės teigimu, nauja investicija prisidės prie darbo vietų ergonomikos, šiai sričiai įmonė nuolat skiria daug dėmesio.

„Trys gamybos linijos šiame taške, kuriame produkcijos maišeliai sudedami į padėklus sterilizavimui, jau buvo iki šiol modernizuotos. Dabar automatizavimo įrenginį baigėme diegti ir ketvirtojoje linijoje, kur iki šiol dar reikėjo fizinio darbuotojų indėlio. Nuolat investuojame į darbo aplinkos gerinimą ir į technologijas, o pastaroji investicija ir atspindi mūsų siekį kuo efektyviau panaudoti žmogiškuosius išteklius, tuo pačiu metu taikant modernias technologijas“, – pažymi „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.

Iš viso nuo 2010 m. į gamybos linijų dalies, kurioje produkcija ruošiama sterilizavimui, modernizavimą įmonė investavo apie 6,5 mln. eurų.

Prie įrenginio, kuris leido modernizuoti šią dalį gamybos proceso, sukūrimo didele dalimi prisidėjo pačios „Mars Lietuva“ inžinieriai – jų sprendimų dėka tarptautinių tiekėjų gaminamas įrenginys buvo pritaikytas konkrečiai gamybos proceso daliai.

„Atsiradęs Gargžduose, dabar šis įrenginys tapo savotišku standartu ir kitose „Mars“ korporacijos gamyklose pasaulyje, pavyzdžiui, yra įdiegtas maisto augintiniams gamykloje Brazilijoje, Austrijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse“, – sako A. Žemaitienė.

Per parą „Mars Lietuva“ gamykloje Gargžduose pagaminama beveik 300 tonų maisto gyvūnams augintiniams.

2019 metais „Mars Lietuva“ investicijos į ilgalaikį materialųjį turtą iš viso sudarė 8,8 mln. eurų, daugiausia investuota į gamybinių pajėgumų didinimą – gamybinių patalpų plėtrą, gamybos linijų modernizavimą, darbo aplinkos gerinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių