Metodininko konkursas sukėlė abejonių

Asociatyvi nuotr.

„Geriausias išsilavinimas – giminystės ryšiai“, – tokia antrašte „Bangos“ redakciją pasiekė laiškas, kuriame išsakyti įtarimai dėl Klaipėdos rajono švietimo centro konkurso metodininko pareigoms eiti skaidrumo. Laiške priekaištaujama, esą neaišku, kur buvo skelbiama apie konkursą, o gal vieta buvo pažadėta iš anksto giminaičiui ar draugui? Laiško autoriui užkliuvo ir frazė, išsakyta vienam kandidatui: per daug išsilavinęs žmogus, dėl to netinkąs į pareigas. „Būtų labai puiku, kad Savivaldybė panagrinėtų šį atvejį, nes labai abejotina apie skaidrumą. Labai gaila, kad vis dar vyksta tokie laikymai „po sparneliu“, – rašo laiško autorius. Pateikėme šio laiško visą turinį Klaipėdos rajono savivaldybei, kuri išnagrinėjusi situaciją atsiuntė savo komentarą.


Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyriaus vedėjos Ernestos Badalovos komentaras:
„Klaipėdos rajono švietimo centras skelbė konkursą metodininko (karjeros specialisto) pareigoms užimti. Konkursas buvo skelbtas Užimtumo tarnybos ir Klaipėdos rajono švietimo centro interneto svetainėse. Konkursas buvo organizuotas vadovaujantis tuo, kad 2022 m. sausio 27 d. Tarybos sprendimu buvo įvestas šis etatas.
Dokumentai buvo priimami nuo 2022 m. vasario 8 d. 12 val. iki 2022 m. vasario 21 d. 16.45 val. Iš viso sulaukta dokumentų iš 8 pretendentų. 2 iš jų neatitiko reikalavimų, 3 pateikė ne visus dokumentus, todėl dalyvauti konkurse buvo pakviesti 3 pretendentai. Konkursas įvyko vasario 25 d.
Remiantis komisijos narių vertinimo protokolais, tinkamiausia metodininko (karjeros specialisto) pareigoms pripažinta A. Mikaločienė.“
Savivaldybės atstovė komentare redakcijai akcentuoja, kad Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė R. Sirutienė komisijos darbe nedalyvavo, konkurso neorganizavo.

Parengė
Gabrielė ČIUNKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių