Takai į „Vaivorykštę“ – apgailėtinos būklės

Savaitgalį „Bangos“ skaitytojas atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti iškrypę, visiškai atgyvenę takeliai, vedantys Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos link.


Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos direktorė Ona Sturonienė informavo, kad jau trejus metus dirbdama direktore nuo pat darbo pradžios „Vaivorykštės“ gimnazijoje kreipėsi į Savivaldybės atsakingus asmenis su prašymu skirti lėšų gimnazijos aplinkų, t. y. šaligatvių, kiemelio ir sporto aikštyno remontui. „Prieš pusantrų metų buvo atnaujintas tik vienas gimnazijos takelis. Labai apmaudu, nes vaikščioti tiek mokiniams, tiek darbuotojams yra nesaugu. O ir šiaip gimnazijos nepuošia išgriuvusios, sulūžusios šaligatvių plytelės. Kiek galime, tiek įdedame pastangų puošdami aplinką gėlėmis, jas prižiūrėdami, bet to nepakanka. Norėtųsi, kad tiek mokyklos pastatas, tiek jo aplinka būtų graži, tvarkinga ir saugi visiems“, – dėstė O. Sturonienė.
Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Karbauskas sakė, kad problema yra žinoma, bus ieškoma galimybių kuo greičiau juos sutvarkyti.


Agnė ADOMAITĖ 
Skaitytojo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių