Naujos parduotuvės – patogumas agluonėniškiams ir priekuliškiams

Pardavėja L. Avdejeva: „Žmonės džiaugiasi galėdami Agluonėnuose nusipirkti buities, kanceliarinių ir kitų reikalingų prekių. Ateityje planuojama buvusiame rūsyje įrengti statybinių medžiagų, santechnikos prekių skyrių.“

Gražių dovanų švenčių išvakarėse sulaukė agluonėniškiai ir priekuliškiai. Prieš Kalėdas atidaryta ilgai laukta erdvi parduotuvė „Aibė“ – didelis įvykis Agluonėnuose: suremontuotame buvusiame apleistame pastate siūlomos maisto ir pramoninės prekės. Tuo pačiu metu Priekulėje duris atvėrė buities prekių, drabužių parduotuvė PEPCO, kurios labai reikėjo mieste. Verslininkų nesustabdė pandemija – jie pasiryžę plėsti veiklą.


Gražioje erdvėje – gausybė prekių
Ketvirtį amžiaus Agluonėnų gyventojams nuotaiką gadinęs pastatas vaiduoklis Mokyklos gatvėje pagaliau atgijo. Atnaujinęs fasadą, suremontavęs vidaus patalpas švėkšniškis verslininkas Rimas Paulauskas atidarė gražią, jaukią parduotuvę „Aibė“. Dviejų aukštų pastate – ne tik gausu maisto prekių, bet ir buities, namų apyvokos ir kitų prekių. Beje, iki tol Agluonėnuose veikė tik maža maisto prekių parduotuvėlė.
Nenuostabu, kad įkurtuvių dieną prie „Aibės“ nusidriekė pirkėjų eilė. Pirmame aukšte galva sukosi nuo maisto prekių gausos: šviežia, rūkyta mėsa ir žuvis, duonos ir pyrago gaminiai, sveriamos, fasuotos prekės. Jaukioje erdvėje lentynose išdėstytas prekes galima patogiai apžiūrėti ir išsirinkti.
„Gyventojai labai laukė šios parduotuvės – gražios, jaukios, o prekių pasiūla didžiulė – nežinau, ko čia galėtų trūkti“, – kalbėjo darbuotoja Jolita Linkevičienė. Ji džiaugėsi darbo vieta – kelios agluonėniškės čia įsidarbinusios.
„Iš Pėžaičių „atvariau“ jau trečią kartą ir visko, ko man reikia, čia randu. Antai, koks mėsos pasirinkimas – perka žmonės. Gerai dabar – nebereikės važiuoti į Gargždus“, – šypsojosi Zina. Jai patogiau lankytis Agluonėnuose, nes čia gyvena sūnus.
„Labai gera parduotuvė“, – įvertino agluonėniškė Stasė, kasdien apsilankanti čia. „Visko čia yra – nereali parduotuvė, – gyrė pirkėja Regina. – Nebereikės važiuoti į miestą skalbimo priemonių.“
Jaukia darbo vieta, besilankančiųjų gausa džiaugėsi pardavėja Dalia. Iš viso čia sukurtos 8 darbo vietos, bet ateityje jų daugės, nes parduotuvė plėsis.


Stebina prekių gausa
Antrame aukšte šiuolaikiškai įrengtose patalpose – daugybė prekių, reikalingų namams, buičiai, sodui, daržui. Tai indai, patalynė, buitinės chemijos, kanceliarijos prekės, buitinė technika ir kita. Į naująją parduotuvę užsukus ir pasidairius jaukioje prekybos salėje netyčia galima pamatyti reikalingą prekę. Pasak pardavėjos Laimos Avdejevos, žmonės labai susidomėję apžiūri visa, kas čia siūloma, prieš šventes ypač graibstė patalynę, pagalves, apklotus, žaislus.
Agluonėnų seniūnijos seniūnės Laimos Tučienės teigimu, nauja parduotuvė – didelis įvykis gyvenvietėje. „Labai laukėme šios dienos – ilgai tvarkė, gražino apleisto pastato fasadą, remontavo vidaus patalpas, bet dabar gražu, jauku, erdvu. O koks maisto prekių pasirinkimas – kaimo žmonėms sunku patikėti, kad toks gali būti“, – dėstė seniūnė.
Įkurtuvių dieną parduotuvės savininkui R. Paulauskui ji linkėjo dirbti pelningai. „Tai priklausys ir nuo gyventojų, ir nuo šeimininko – jeigu bus prekių palankiomis kainomis, viskas bus gerai, – įsitikinusi L. Tučienė. – Manau, kad ir ana parduotuvėlė gyvuos, žmonės ten ras kitokių prekių.“

Agluonėnuose atidarytoje jaukioje erdvioje parduotuvėje „Aibė“ kaimo gyventojai randa visko, ko jiems reikia.


„Viskas priklausys nuo mūsų pačių – reikės įrodyti, ko esame verti, kad pritrauktume pirkėjus. Pradėjome dirbti su nauja programa, kurios dar nespėjome įvaldyti, todėl dar yra tuščių lentynų, bet stengsimės, kad jose būtų gausu įvairių prekių“, – kalbėjo savininkas R. Paulauskas, Švėkšnoje valdantis tris – maisto, statybinių medžiagų ir ūkinių prekių parduotuves.
Verslininkas prisiminė, kad netikėtai sužinojęs apie parduodamą apleistą, nepatrauklų pastatą gražiuose Agluonėnuose ryžosi jį pirkti ir atidaryti parduotuvę. Bet renovuoti, remontuoti prireikė didelių pastangų. Rūsys buvo apsemtas – dėl to vargo anksčiau dirbę prekybininkai, net vietos gyventojai netikėjo, kad jį pasiseks sutvarkyti. „Bet mums pavyko rasti statybininkų darbo broką ir jį ištaisyti. Buvusį rūsį gražiai suremontavome ir pavasariop atidarysime statybinių medžiagų skyrių“, – naujus planus dėstė R. Paulauskas.
Jis džiaugėsi agluonėniškių nuoširdumu, draugiškumu: būrelis kaimo žmonių siūlėsi padėti, kaimynai Rimantas ir Diana paskolino elektros. „Įkurtuvių dieną supratome, kad mus palaiko gyventojai, ir stengsimės, kad taptų mūsų nuolatiniais pirkėjais“, – patikino parduotuvės „Aibė“ savininkas.

Priekulėje duris atvėrusi parduotuvė PEPCO – 72-oji Lietuvoje, viena iš nedaugelio, kurią puošia naujas logotipas.

Pigios ir kokybiškos
Lietuvoje veiklą plečianti tarptautinė prekybos įmonė PEPCO prieš Kalėdas atidarė drabužių ir namų prekių parduotuvę Priekulėje, Pasagos gatvėje. Tai jau 72-oji šio prekybos tinklo parduotuvė mūsų šalyje. Jaukiose patalpose – namų dekoracijos, namų priežiūros, tekstilės prekės svetainei, virtuvei, vonios kambariui, vaikų, miegamajam. Be to, PEPCO gausu drabužių kūdikiams, vaikams, tėvams, seneliams, taigi visai šeimai.
Priekuliškių teigimu, šios parduotuvės Priekulėje labai trūko. „Įkurtuvių dieną daug pirkėjų apsilankė – planavome atidaryti vėliau, bet pasistengėme, kad duris atvertų prieš šventes, – kalbėjo Marta Butkevič-Repšė, PEPCO marketingo vadovė Baltijos šalims. – Mes specialių nuolaidų nesiūlome, bet nuolat siūlome geros kokybės prekes už itin žemą kainą. Tai vienos žemiausių kainų Europos rinkoje“.
PEPCO atstovė patikino, jog šis prekybos tinklas plečiasi daugelyje Europos šalių. PEPCO prekės ženklas laukiamas regionuose, mažesniuose miestuose. „Stengiamės, kad pirkėjams sutrumpėtų kelias iki mūsų parduotuvės, todėl ją atidarėme Priekulėje, – dėstė M. Butkevič-Repšė. – Be kokybiškų PEPCO prekių, bus ir išskirtinių kolekcijų. Mes mylime pirkėjus ir dėl jų stengiamės.“


Virginija LAPIENĖ
Autorės nuotr.

Bonideco.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių