• 9 gruodžio, 2021
|

Parduotuvė „Tikra“ – išsiilgusiems kokybės ir natūralumo

Asm. albumo nuotr.: parduotuvėje „Tikra“ rasite daug natūralių, sveikų ir kokybiškų produktų, kurie ne tik skanūs, bet ir naudingi stiprinant imunitetą.

„Maistas – mūsų vaistas“, – ne kartą girdėta frazė. Nuo šiol sveikų ir natūralių produktų rasite Gargžduose (didžiosios „Maximos“ pastate, Klaipėdos g. 37) atidarytoje krautuvėlėje „Tikra“. Palepinkite savo organizmą ir stiprinkite imunitetą šviežiai spaustais aliejais, natūraliais prieskoniais, jų mišiniais, džiovintais vaisiais be pridėtinio cukraus, riešutais ir t. t. Kiekvienas, besirūpinantis savo sveikata, ras naudingų produktų už priimtiną kainą. Juolab kad atidarymo proga krautuvėlėje siaučia nuolaidos!

Tinklas – po visą Lietuvą

Krautuvėlė „Tikra“ lietuviams jau pažįstama. Tokios parduotuvės jau veikia Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, o dabar atidaryta ir Gargžduose. Vėliau numatomi papildomi prekybos taškai Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune.

Prekybos tinklo „Tikra“ vystytojas, iš Gargždų kilęs, šiuo metu Klaipėdoje gyvenantis Donatas Dirgėlas neabejoja, kad Gargžduose įkurta parduotuvėlė ras savo pirkėjų. „Klaipėdos rajonas besiplečiantis, čia kuriasi daug jaunų veiklių šeimų. Žmonių, kurie rūpinasi savo sveikata, vis daugėja. O mes siūlome sveikatą puoselėjančią, kokybišką ir įvairią produkciją“, – užtikrino D. Dirgėlas.

„Tikra“ parduotuvė išskirtinė, nes čia vyksta gamyba, galima vietoje išsispausti pasirinktų produktų aliejų. Pavyzdžiui, kol vaikščiosite po prekybos centrą, galite užsisakyti, kad jums išspaustų linų sėmenų, moliūgo sėklų ar norimų riešutų aliejaus. Gausite dar šiltą, ką tik pagamintą produktą, mat pačioje parduotuvėje stovi aliejaus presas ir vykdomi klientų pageidavimai. Didelis aliejų asortimentas skirtas tam, kad žmonės atrastų naujus skonius gamindami maistą ar vartodami kaip maisto papildą. Gydomuoju tokių aliejų poveikiu įsitikino jau ne vienas.

Produkcija iš pirmų rankų

Be šviežių aliejų, tiek vietoje spaudžiamų, tiek jau supilstytų, čia rasite didžiulį prieskonių, jų mišinių asortimentą. „Prieskoniai yra gaunami iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ūkininkų, jie sumaišomi ir daromi mišiniai pagal užsakymus. Kario, šalavijo sėklos ir daug kitų prieskonių, sėklų keliauja tiesiai iš Indijos. Siekiame, kad produktas būtų kuo šviežesnis, be jokių priedų, ilginančių galiojimo laiką. Tad didieji prekybos centrai mums nėra konkurentai, jie negali pasiūlyti tokio šviežumo produkcijos, kokia prekiaujame mes“, – akcentavo pats sveiką gyvenimo būdą propaguojantis parduotuvių tinklo „Tikra“ įkūrėjas Donatas.

Džiovinti vaisiai be pridėtinio cukraus ir riešutai – dar viena prekių rūšis krautuvėlėje „Tikra“. Anot D. Dirgėlos, importuojami vaisiai yra be jokių konservantų, cukraus, o tai labai svarbu. „Nebūtina produkcijos pirkti iš karto. Galima tiesiog paragauti. Mūsų parduotuvėlėje vyksta degustacijos, tad pirkėjas visada turi teisę rinktis ir jau tikrai neparsineš pirkinių krepšelyje neaiškių produktų, kurie vėliau atsidurtų šiukšliadėžėje. Norime, kad žmogus paragautų, o po to apsispręstų, ar jam tinka ir patinka“, – pasakojo draugiškos pirkėjui aplinkos šalininkas, parduotuvės įkūrėjas D. Dirgėlas.

Populiarėja natūralūs antioksidantai

Net du mėnesius parduotuvės Gargžduose atidarymo proga bus taikomos ypatingos nuolaidos, tad puiki proga įsigyti tai, kas reikalinga, už mažesnę nei įprastai kainą.

Ar negąsdina koronaviruso pandemija, galimai pasikartosiantis karantinas šaltuoju sezonu? „Ne. Per karantiną labai išaugo pardavimas tų produktų, kurie yra natūralūs antioksidantai. Pavyzdžiui, šimtaprocentinių nefiltruotų alyvuogių aliejų, kurie yra vežami tiesiogiai iš Graikijos ūkių. Šviežiai spaustas juodgrūdžių aliejus labai stiprus antioksidantas. Taip pat augaliniai eteriniai aliejai. Viršūnėje, žinoma, buvo ir imbiero produkcija. Nepamirškime, kad natūralūs produktai yra žymiai vertingesni nei vaistinėje įsigyjami vitaminai. Turtinkime save sveiku maistu, rūpinkimės savimi, tuomet nebus baisūs jokie virusai“, – įsitikinęs pašnekovas.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių