• 10 rugpjūčio, 2022
|

Parlamentaro viengungystę saugo bažnytinė santuoka

Vasarą pasklidusi skandalinga žinia, kad Klaipėdos rajono gyventojų į Seimą deleguotas Petras Gražulis skiriasi su žmona, turi atomazgą. Parlamentaro santuoką penktadienį oficialiai nutraukė teismas. Pats politikas „Bangai“ yra sakęs, kad šeimos idilei pamaišė užimtumas. Tačiau laisvo laiko P. Gražulis mažiau esą turi ir dėl to, kad dar yra studentas.

Išsiskyrė ne iki galo

Seimo nario P. Gražulio skyrybų byla buvo įdomi ne tik bulvarinei spaudai. Mat tradicines šeimos vertybes aršiai ginantis parlamentaras pats neišsaugojo 23-ejus metus trukusios santuokos. Su žmona Raminta P. Gražulis sugyveno keturis vaikus.

Nors parlamentaras kurį laiką tikino, kad griūvančią santuoką dar bandys išsaugoti, galiausiai nutarė laiko nevilkinti ir sutarė dėl turto dalybų. Kauno apylinkės teismas penktadienį paskelbė, kad po skyrybų R. Gražulienei atiteko nuosavas namas, garažas ir maždaug 10 a sklypas Kauno rajone, Mastaičių gyvenvietėje.

Parlamentaras įsipareigojo nepilnamečiam sūnui mokėti alimentus – po 800 Lt kas mėnesį.

P. Gražuliui liko Gargžduose Klaipėdos g. esantis nekilnojamasis turtas – buvusio buitinio pastato trečiajame aukšte esančios maždaug 100 m² biuro patalpos.

Gražuliai sutarė po skyrybų kartu grąžinti bendrą paskolą bankui, už kurią jie įsigijo minėtus turto objektus.

Studentas – 16 metų

P. Gražulis, aktyviai besireiškiantis parlamentinėje veikloje, protarpiais dar ir studijuoja Kauno technologijos universitete. Jam galėtų būti suteiktas studento veterano statusas. Mat vadybos specialybę neakivaizdžiai studijuoja ir mokslus akademinių atostogų pagalba tęsia dar nuo 1997 m. – 16 metų. Šiuo metu P. Gražulis jau pasiekė paskutinį – ketvirtąjį studijų kursą.

„Labai nedaug likę, reikia pabaigti. Tikiuosi, kad pavasarį apsiginsiu diplomą. Ar jau pasirinkau baigiamojo darbo temą? Renkuosi, derinu su dėstytojais“, – kalbėjo jis.

Tačiau parlamentaras įsitikinęs, kad studijos naudos neduos. „Mano penkios kadencijos Seime – kaip penki universitetai. Šis bus šeštasis. Kiti diplomą labai sureikšmina, bet man jis bus tik popierius. Mano darbo kokybė Seime nepagerės“, – atvirai sakė politikas.


  • Seimo narys P. Gražulis „Bangai“ yra teigęs, kad šeimai skyrė kur kas mažiau dėmesio nei politikai. Mat nuolat reziduoja savo rinkimų apygardoje – Klaipėdos rajone. Tačiau jau po skyrybų pakalbintas parlamentaras neskubino jam klijuoti naujo svajonių jaunikio etiketės. „Civilinės santuokos aš nesureikšminu. Bažnytinė santuoka man daug svarbesnė, o prieš Dievą mes nesame išsiskyrę. Gyvenimas parodys, kaip kas bus“, – teigdamas, kad širdyje liko neišsiskyręs, sakė jis. Esą skirdamasis P. Gražulis žmonai atidavė viską, ko ji prašė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių