Pasikaitinti kubile pritrūko drąsos

A. Stankus ir M. Toleikis: „Kaip smagu žvarbią dieną pasikaitinti kubile.“

Didžiojoje Šiupinio šventėje Priekulėje susirinkusieji ne tik linksminosi, dūko, rinko gardžiausią šiupinį, bet ir turėjo unikalią progą čia pat pasikaitinti karšto vandens kubile. Tačiau renginio dalyviai tik šypsodamiesi žvelgė į žvarbią dieną jame mirkstančius jaunus vyrus ir nedrįso atsidurti šalia.

Šeštadienį į Priekulėje, Turgaus aikštėje, surengtą Šiupinio šventę medinį kubilą atsigabenę veiviržėniškiai Alfredas Stankus ir Mindaugas Toleikis plūduriavo garuojančiame vandenyje. Diena žvarbi, protarpiais ore sukosi snaigės. Šventės dalyviai į juos žvelgė smalsiai, šypsodamiesi. Neįprasta pramoga labiausiai stebėjosi vyresni žmonės, bet netrūko ir vaikų dėmesio. Viena mergytė apgailestavo, kad nepasiėmė maudymosi kostiumėlio. Linksmas angliakalbis užsienietis mirktelėjo karštame vandenyje mirkusiems vyrams.

„Visi mato, kaip man smagu čia sėdėti“, – šypsojosi Alfredas.

„Gražu į jus žiūrėti“, – linksmai ištarė smalsuolis. Moterys norėjo įsiamžinti prie nuogalių garuojančiame kubile. Taigi vaikinai neapsiriko – savo pramoga paįvairino šventę, nuotaiką pataisė.

Ketvirtus metus mobilių kubilų nuoma besiverčiantis A. Stankus kalbėjo, jog ne visi žmonės juos yra matę, juolab išmėginę šią paslaugą. „Ir ne kiekvienas drįsta miesto aikštėje nusirengęs plūduriuoti kubile“, – geros nuotaikos nestokojo pašnekovas. Visgi, anot jo, galėjo išdrįsti, nes čia pat buvo mobili persirengimo kabina.

A. Stankus tvirtino, jog maudymasis karštame kubile – puikus hidromasažas, kad pasikaitinti sveika raumenims ir sąnariams. Tačiau įspėjo, kad išlipus iš kubilo reikia itin saugotis skersvėjo.

Paklaustas, kodėl ėmėsi šio verslo, A. Stankus prisipažino, kad jam maloni ši pramoga, todėl nusprendęs kitiems pasiūlyti. Įtraukė ir savo draugą Mindaugą Toleikį. Jie turi 7 mobilius kubilus, kuriuos nuomoja visiems, kas tik užsigeidžia – gali atgabenti ir į sodybos kiemą, ir į ežero pakrantę.

Savaitgaliui nuoma – 100 eurų, o šiokiadieniais – veltui, bet didelis konkursas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių