• 28 lapkričio, 2021
|

„Pigu.lt“ parduotuvė – Klaipėdos „Molo“ prekybos centre

Prekybos centro „Molas“ direktorė Virginija Anužė ir parduotuvių vadovė Baltijos šalims Laura Liulienė atidaro „Pigu.lt“ parduotuvę Klaipėdoje.

Į naujas patalpas persikėlė ir nuo rugsėjo 14 d. duris PC „Molas“ atvėrė Klaipėdos „Pigu.lt“ parduotuvė. „Pigu.lt“ persikėlė į didesnes, apie 550 kv. m patalpas atsinaujinusiame prekybos centre „Molas“ Klaipėdoje. Planuojama, kad į šią parduotuvę investicijos sieks daugiau nei 100 tūkst. eurų. Tai jau antroji „Pigu.lt“ parduotuvė „Westerwijk“ grupės valdomų prekybos centrų tinkle. Dar pavasarį įmonė perkėlė savo parduotuvę į prekybos centrą „Molas“ Kaune.

Fizinės parduotuvės „Pigu.lt“ kolektyvas nusiteikęs pirkėjus aptarnauti greitai ir kokybiškai.„Nuo šiol klaipėdiečiai ir aplinkinių miestelių gyventojai turės galimybę nemokamai atsiimti ne tik smulkias, kaip įprasta, bet ir stambias prekes, pavyzdžiui, fotelį, skalbimo mašiną. Patogus susisiekimas viešuoju transportu, krovininių mašinų privažiavimas prie rampos – tikime, klientai įvertins pokyčius ypač dėl gausesnio prekių asortimento vietoje. Pristatydami bene plačiausią kvepalų ir parfumuotos kosmetikos asortimentą, unikalių prekinių ženklų vaikams ir kūdikiams prekes, patenkinsime mados ir kosmetikos prekių mėgėjus, kuriems itin svarbu yra gyvai pamatyti ir išbandyti prekes“, – pasakoja „Pigu.lt“ rinkodaros vadovas E. Kačerauskas.

Klaipėdoje, kaip ir Vilniuje, kasdien planuojama aptarnauti vidutiniškai pusę tūkstančio klientų. Įprastai kalėdinio piko metu klientų skaičius išauga iki 8 kartų. Todėl siekiant iš anksto supažindinti klientus su vaikų ir kūdikių prekių asortimentu, patestuoti didžiąją dalį kvepalų kategorijos prekių, leidžiama klientams iš anksto pasiruošti didžiosioms apsipirkimo šventėms ir dalį apsipirkimo saugiai perkelti į internetą ar mobiliąją programėlę.

Per pastarąjį pusmetį „Pigu“ įmonių grupės valdomas fizinių parduotuvių ir prekių atsiėmimo punktų tinklas išplėstas ne tik Lietuvoje, kur buvo papildomai atidarytos 4 naujos parduotuvės, aktyvi plėtra taip pat vyko Estijoje, netrukus pasieks ir Latviją.

Nuo spalio planuojama atidaryti ir antrąją fizinę parduotuvę Vilniuje.

Vita VITAITĖ

A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių