Rankinės vagių laukia teismo suolas

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras Raimundas Galdikas kreipėsi į teismą, prašydamas pagreitinto proceso tvarka išnagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje du vyrai kaltinami svetimo turto pagrobimu. Vienam jų kaltinimai taip pat pareikšti ir dėl dokumento pagrobimo.


Šių metų kovo 28 d. į policijos pareigūnus kreipėsi Ukrainos pilietė, kuri pasigedo savo rankinės, trumpam paliktos ant lauko suoliuko prie vieno prekybos centro Palangoje. Kaip nurodė nukentėjusioji, rankinėje buvo jos pasas, kelių skirtingų valiutų – eurų, dolerių, grivinų – grynųjų pinigų, banko kortelės, papuošalai. Tyrimo duomenimis, pagrobto turto vertė siekė kiek daugiau nei 2 900 eurų.
Teisėsaugos pareigūnai operatyviai išaiškino šį nusikaltimą. Netrukus buvo nustatyti ir rasti nukentėjusiosios turtą pagrobę asmenys – 28-erių Klaipėdos rajono gyventojas ir 53-ejų Kretingos rajone gyvenantis asmuo. Tyrimo duomenimis, vyrai grynuosius pinigus užsienio valiuta išsikeitė į eurus, o papuošalus nunešė į lombardą. Rankinėje buvusius dokumentus vienas kaltinamųjų laikė savo namuose.
Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pareigūnams sėkmingai išaiškinus nusikaltimą, nukentėjusiajai buvo grąžintas jos turtas bei asmens dokumentas. Šiam tyrimui vadovaujantis Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras R. Galdikas teismo prašo anksčiau jau ne kartą teistam 28-erių metų kaltinamajam skirti 6 mėn. laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant metams. Kitam kaltinamajam teismo prašoma skirti 30-ies parų areštą, bausmės vykdymą atidedant šešiems mėnesiams. Teismo taip pat prašoma abiem kaltinamiesiems skirti turtinės žalos, siekiančios 2 071 eurą, atlyginimą.


LR prokuratūros inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių