• 27 rugsėjo, 2022
|

Seimas rinksis į rudens sesiją

Rugsėjo 10 d., šeštadienį,10 val. Tautos atstovai rinksis į V (rudens) sesiją, kurią sveikinimo žodžiu pradės Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Rudens sesijos pirmajame posėdyje numatoma pateikti sesijos darbų programos projektą, kurį pristatys Seimo vadovė ir Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė, savo svarbiausius projektus apžvelgs Seimo frakcijos.

Sesijoje tarp pagrindinių rudens Seimo darbų – 2023 m. valstybės biudžeto, „Sodros“ ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetų tvirtinimas ir su jais susijusių projektų svarstymas (išsamiau apie rudens darbus bus skelbiama atskiru pranešimu).

Šios sesijos metu, lapkričio 13-ąją, XIII Seimas įpusės savo ketverių metų kadenciją.

Pagal Seimo valdybos patvirtintą posėdžių grafiką sesijos metu, nuo rugsėjo 10 d. iki gruodžio 23 d., planuojama surengti daugiau kaip 45 posėdžius. Iš jų 3 bus skirti opozicinių frakcijų darbotvarkėms. Kaip numatyta Seimo statute, Seimo posėdžiai paprastai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais.

Seimo posėdžius galima tiesiogiai stebėti Seimo interneto svetainėje ir Seimo „YouTube“ paskyroje „Atviras Seimas“. Lietuvos gyventojams taip pat sudaryta galimybė stebėti tiesiogines transliacijas iš Seimo posėdžių salės per televizijos programą „Seimas – tiesiogiai“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių