Sendvario „Gulbelės“ parduotuvė – vietos bendruomenės poreikiams

Trušeliuose, Sendvario seniūnijoje, veiklą pradėjo nauja UAB „Gulbelės“ parduotuvė. Kaip teigia jos vadovai, pastaroji yra orientuota į vietos bendruomenės poreikius ir lūkesčius. Tad asortimentas čia išskirtinis: daugiau įdomesnių maisto prekių, didesnė prekių grupė vaikus auginančioms šeimoms. Investicijos į šią prekybos vietą Klaipėdos regione siekia daugiau kaip 0,1 mln. eurų.
Įrengiant naują Sendvario „Gulbelės“ parduotuvę daug dėmesio buvo skirta analizuojant vietovę ir jos gyventojų poreikius. Todėl, pasak direktorės komercijai Lauros Aurylės, buvo priimtas sprendimas atidaryti kiek kitokią prekybos vietą, nei jau esančios „Gulbelės“ ženklu pažymėtos krautuvės.
„Vertinant, kokios parduotuvės reikia priemiesčio gyventojui, kad ši atlieptų jo poreikius, priėjome išvadą, jog mūsų įprastos koncepcijos ir prekių asortimento parduotuvių modelis turi atrodyti kitaip. Jis turi atitikti lokalaus kliento kasdienius pasirinkimus, įpročius ir norus“, – sako L. Aurylė.
Augančio mažmeninės prekybos tinklo „Gulbelė“ vadovas Arūnas Tarnauskas pažymi, kad naujai duris atvėrusi parduotuvė – unikali ir bendruomeniška.
Naujoje Klaipėdos priemiesčio parduotuvėje asortimentas išsiskiria didesne prekių pasiūla, atliepiančia vietos gyventojų poreikius. Artėjant vasarai, parduotuvėje bus daugiau grilinimui skirtų produktų – nuo įvairių BBQ padažų iki didelio aukštos kokybės mėsos pasirinkimo: šviežia antiena, triušiena, brandinta jautiena. Klientai galės įsigyti pelėsinio sūrio ar saliamio dešros su trumais, įvairių užtepėlių, išskirtinių kruopų ar įdomesnių makaronų.
Be to, atsižvelgiant į tai, kad atokiau nuo Klaipėdos miesto šurmulio priemiestyje gyvena daug jaunų šeimų su vaikais, naujoje krautuvėje akcentuotas vaikiškų prekių asortimentas.
Grupės investicijos į šią Rasytės g. 1, Trušelių k., įsikūrusią Sendvario „Gulbelės“ parduotuvę siekia daugiau kaip 0,1 mln. eurų.
Šiuo metu bendrovei priklauso 65 krautuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės, Prienų rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje, Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.

Pagal pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių