Šilkinė plaukų gumytė nuostabiai glotniems plaukams

Šilkinė plaukų gumytė atrodo toks nedidelis aksesuaras, tačiau savyje talpina didžiulį poveikį  plaukams. Nedažnai rišdamiesi plaukų gumytę susimąstome apie jos naudą. Būna atvejų, kai vaikštome pas kirpėjus, naudojame įvairias, brangias plaukų priemones, bet plaukai lūžinėja, atrodo negražiai, slenka ir nesuprantame kodėl. Viena iš priežasčių – pasirinkta netinkama plaukų gumytė. Šilkinė plaukų gumytė yra ne naujas, bet vis dar retai naudojamas aksesuaras. Įsirišę gumytę į savo plaukus atrodysime ne tik stilingai, bet taip pat prisidėsime prie savo plaukų puoselėjimo ir gamtos saugojimo.

Šilkinės plaukų gumytės nauda ir priežiūra

Dėvint šilkines plaukų gumytes ne tik atrodysite stilingai, bet ir už tai jums padėkos plaukai. Šilkas yra natūraliai minkštas ir glotnus, todėl plaukus apsaugosite nuo slinkimo ir lūžinėjimo, sumažinsite jų plonėjimą. Šilkinės gumytės puikiai atrodys įpintos į šukuoseną, o šukuosena laikysis ilgiau. Dažnai merginos mėgsta plaukus susirišti į vadinamą „Arklio uodegą“. Kai gumytę ištrauksite iš šios šukuosenos plaukai liks tiesūs, nes neliks paprastos plukų gumytės įspaudo-bangelės. Galite plaukus surištus laikyti dieną, naktį ir dėl to jaustis ramiai. Ypač supinti į kasą ir surišti šilkine gumyte plaukai nakčiai padėkos švelniu blizgesiu ir glotnumu ryte. Šilkinės plaukų gumytės yra puikus pasirinkimas norinčioms turėti stilingus ir sveikus plaukus.

Priežiūra yra labai paprasta – užlašinkite skysto skalbiklio lašelį ant plaukų gumytės ir švelniai pamasažuokite. Venkite gręžimo ir stipraus maigymo. Džiovinkite netiesioginiuose saulės spinduliuose. Galite skalbti kiek norite kartų, plaukų gumytė nepraras savo gerųjų savybių ir žvilgesio.

Šilkinių plaukų gumyčių dydžiai

Plaukų gumytės dydį rekomenduojama rinktis pagal stilių ir kam ji bus naudojama: pasipuošti į šventę, sportuojant, einant į darbą ar laiko leidimui namuose.

Didelė šilkinė plaukų gumytė yra puošniausia. Gumytę galima naudoti kaip pagrindinį aprangos akcentą. Taip pat jeigu vaikštote palaidais plaukais gumytė puikiai atrodys ant rankos riešo.

Vidutinė šilkinė plaukų gumytė. Jeigu niekaip neapsisprendžiate kurį dydį rinktis rekomenduojame rinktis – vidutinį, nes tai tikras aukso viduriukas. Šis dydis puikiai tiks norint pagyvinti savo aprangą. Neutralių spalvų apranga ir ryškesnė gumytė atrodo tobulai.

Maža šilkinė plaukų gumytė yra pati kasdieniškiausia. Apjuosto šilko nedaug, bet užtektinai, kad plaukams leistume patirti visas geriausias šilkinės gumytės savybes.

Visų dydžių šilkinės plaukų gumytės puikiai tinka tiek ilgiems tiek trumpiems plaukams. Įvaizdį lengvai paįvairinsite išsirinkusi išskirtinės spalvos plaukų gumytę. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Favorite.lt rasite 1, 2, 3.5 ir 5 cm pločio šilkines plaukų gumytes.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių