Šilkinis pagalvės užvalkalas

Šilkinis pagalvės užvalkalas – paskutiniu metu išpopuliarėjusi prabangos prekė, kuri yra natūrali, bei turi teigiamų savybių miego kokybei bei sveikatai. Miegas – vienas iš svarbiausių elementų žmogaus sveikatai, grožiui ir emocinei būklei atstatyti. Miegant mūsų kūnas atsipalaiduoja. Jeigu išmiegame pakankamai valandų ir kokybiškai atsibundame pilni energijos ir naujų minčių. O kad poilsis būtų kokybiškas labai svarbu susikurti tinkamą aplinką miegui. Svarbu pasirinkti ne tik tinkamą patalynės komplektą, pagalvę, bet ir pagalvės užvalkalą. Šilkinis pagalvės užvalkalas puikus pasirinkimas, kadangi juos siuvant naudojamas 100% šilkas. Šis užvalkalas pasižymi prabanga, pagerina miego kokybę bei suteikia išskirtinio žavesio.

Stebuklingasis Šilkinis pagalvės užvalkalas ir jo nauda

Šilkas – natūralus, tamprus baltyminis pluoštas, kurio nauda žinoma dar senovėje. Senais laikas šilkas turėjo tokią vertę kurią buvo galima prilyginti naftai. Šilko nauda nedingo iki šių dienų ir turime ne vieną argumentą kuris apibrėžia šilkinio pagalvės užvalkalo naudą.

Užkerta kelią raukšlių susidarymui. Šilkas suteikia lygų miegojimo paviršių, todėl miegant tarp mūsų odos ir pagalvės neatsiranda trinties. Ryte atsibudus ant savo veido nepamatysite jokių miegojimo raukšlių.

Drėkina odą ir plaukus. Šilkas kitaip nei kitos medžiagos yra kvėpuojantis ir savyje turintis drėkinamųjų savybių. Naktiniai kremai ir kiti kosmetikos produktai, kurios tepame ant savo veido, miego metu puikiai įsigers į odą ir plaukus taip atlikdami savo funkcijas.

Mikrobus naikinanti medžiaga. Kadangi šilkas sugeria mažiau drėgmės jis yra antimikrobinis, atsparus nešvarumams, pelėsiams. Tai reiškia, kad miego metu neprikibs ir neaugs įvairūs mikrobai.

Stabdo alergiją ir odos ligas. Miegodami ant šilko nuraminsite savo odą, išvengsite sudirginimų bei uždegimų nakties metu. Puikiai išsimiegosite sergant astma, turint dermatitą, rožinę ar egzemą.

Šilkinis pagalvės užvalkalas nereikalauja daug pastangų priežiūrai

Šilkas yra ilgaamžė medžiaga jeigu ji tinkamai prižiūrima. Pagalvės užvalkalus rekomenduojama skalbti kartą ar du per savaitę rankomis, kad audinys kiek įmanoma ilgiau išsilaikytų minkštas. Skalbkite užvalkalą su šaltu arba drungnu vandeniu ir skalbiant naudokite natūralų skystą ploviklį, kuris nekenks jūsų sveikatai ir gamtai. Prieš skalbimo procesą užvalkalą išverskite į kitą pusę ir kai išskalausite su plovikliu tą patį veiksmą pakartokite 3 – 4 kartus su nauju vandeniu, be ploviklio.

Džiovyklė netinkama šilko džiovinimui. Geriausiai užvalkalas džiūsta pakabintas ant džiovinimo lentos, venkite tiesioginių saulės spindulių. Taip bus išsaugomas tinkamas audinio pluoštas ir naudingosios šilko savybės. Jei užvalkalas susiraukšlėjo – švelniai garinkite.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių