Taivane atidaryta lietuviškų maisto produktų ekspozicija

Lietuviški maisto produktai sulaukia vis daugiau dėmėsio Taivane.  Sostinės Taipėjaus Pasaulio prekybos centre balandžio 12 d. atidaryta lietuviškų maisto produktų ekspozicija, kuri bus atvira kiekvienam susidomėjusiam taivaniečiui.

Ekspozicijos atidarymo ceremonijoje nuotoliniu būdu dalyvavo Lietuvos žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas, ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jovita Neliupšienė,  Taivano užsienio prekybos plėtros tarybos pirmininkas James Huang, Taivano ekonomikos ministrė Mei-Hua Wang, Taivano atstovybės Lietuvoje vadovas Eric Huang, Japonijos akcinės bendrovės DelSole vadovas Takeshi Okawara.

 „Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų gamintojai yra labai suinteresuoti atverti ir įžengti į naujas Pietryčių Azijos rinkas. Taivanas šiuo aspektu yra labai svarbus šiame regione. Siekiame  ilgalaikio, stabilaus ekonominio bendradarbiavimo, todėl Žemės ūkio ministerija, atsižvelgdama į mūsų eksportuotojų poreikius, dės visas pastangas, kad padėtų ir sustiprintų mūsų ryšius su Taivanu,“ – sakė žemės ūkio ministras K. Navickas.

Taivanas importuoja daug maisto produktų, domisi lietuviška produkcija ir jos importo galimybėmis į Taivaną. Lietuvos maisto pramonės įmonės taip pat atranda Taivano rinką, todėl jau dabar intensyvėjantis bendradarbiavimas su Taivanu padės lietuviškiems maisto produktams čia įsitvirtinti.

„Džiugu, kad lietuviški produktai jau užsitarnavo gerą reputaciją Taivane. Taivaniečius jau sužavėjo lietuviški saldainiai ir alus, todėl tikimės, kad apsilankę Lietuviškų maisto produktų ekspozicijoje Taivano vartotojai atras dar daugiau produktų, kuriuos pamėgs,“ – džiaugėsi ministras K. Navickas.

Lietuviškų produktų ekspozicijoje taivaniečiai turės galimybę susipažinti su įmonių UAB „Viktorija ir partneriai“ (sausainiai), UAB „Volfas Engelman“ (alus), UAB „Malsena plius“ (miltai), UAB „Amber pasta“ (makaronai), AB „MV Group Production“ (įvairūs alkoholiniai gėrimai), UAB „Pakruojo dvaro spirito varykla ir alaus darykla“ (trauktinės), UAB „Vilniaus alus“, UAB „Rūta“ (saldainiai, šokoladai),  UAB „Straikas“ (Sip Sap beržų sula), , UAB „Meškėnas“ (šokoladai), UAB „Birštono mineraliniai vandenys“, UAB „Boslita“ (alkoholiniai gėrimai), UAB „Cerera Foods“ (sausi pusryčiai), UAB „Ekko“ (ekologiškas rapsų aliejus), UAB „Foksas“(ekologiškas aliejus), UAB „La Naya“ (šokoladai) gaminama produkcija.

Žemės ūkio ministerijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių