• 28 rugsėjo, 2022
|

Tikras rojus saldumynų mėgėjams

Gargždų miesto gyventojų pamėgtos krautuvėlės „Šakočių rojus“ savininkas Gediminas Venckus lankytojus pasitinka su šypsena. „Čia gali ateiti visi“, – sako jis. Į šią parduotuvėlę užsuka itin įvairūs pirkėjai: „Pas mane gali ateiti ir biednas žmogus, ir turtingas, ir jaunas, ir senas, ir net kandidatas į rajono merus.“

Dėkingas savo pirkėjams

Parduotuvės savininkas G. Venckus karantino metu ėmėsi visų atsargumo priemonių: lankytojai privalo laikytis saugaus atstumo, įleidžiami ne daugiau kaip 3 asmenys, taip pat yra higienos priemonės – kokybiškas rankų dezinfekantas. Tai vienintelė parduotuvė turguje, kurioje galima atsiskaityti mokėjimo kortele. Anot prekybininko, tai labai džiugina pirkėjus. Nors „Šakočių rojus“ dirbo per karantiną, vis dėlto savininkas teigia, kad prekyba sumažėjo dvigubai. „Noriu labai padėkoti visiems savo klientams, kad neužmiršta apsilankyti. Esu dėkingas tėveliams, žmonai, dukrai, kurie jaudinasi dėl mano verslo. Labai ilgiuosi sūnaus, jis dirba Anglijoje, jau metus negaliu apkabinti“, – jautriai kalbėjo Gediminas.

Skanėstai – iš įvairių tiekėjų

„Šakočių rojaus“ lentynose akį traukia šakočiai, sausainiai, pyragaičiai, duona. Smaližius gundo įvairiausių rūšių saldainiai.

Tiekėjai „Saldeta“ iš Šilalės rajono, Pajūralio, kepa skruzdėlynus, grybukus ir voveraites, beje, jos daromos rankomis. O štai iš Raseinių atkeliauja naminiai močiutės šakočiai, jie kepami ant atviros ugnies. „Turiu ir naujienų: tai – ypatingo skonio šakočiai, kuriuos kepa Lietuvoje žinomų dainininkų Žvagulių šeima. Tai šakotis su romu bei itin populiarus šakotis su kietuoju sūriu“, ‒ pasakojo „Šakočių rojaus“ savininkas. Taip pat parduotuvėje prekiaujama tiekėjų iš Šilutės šakočiais: tai „Pamario kepyklos“ ir Ligitos Kužmarskienės šakočiai.

Bet kokiai progai

Pastebėjus, kad krautuvėlėje yra ne tik šakočių, bet ir pyragaičių, parduotuvės savininkas pasakojo, kad tai Šilalės rajone, Balsiuose, įsikūrusios „Pitliaus“ kepyklos gaminiai. „Šakočių rojuje“ iš minėtos kepyklos galima įsigyti duonos ir užsisakyti tortų įvairiausioms progoms. „Turiu du didelius katalogus, vienas – vestuvinių tortų, o antrasis – krikštynoms, vaikų gimtadieniams ir kitoms progoms. Labai gražiai išpuošia, viską daro rankomis, pavyzdžiui, krikštynoms kūdikėlius išlipdo, vaikų šventėms – įvairiais piešinukais puošia. Yra ne tik tortų, bet ir puoštų keksiukų, taip pat įvairių kepinių rinkiniai“, – dėstė G. Venckus.

Krautuvėlė jau pasiruošė šv. Velykoms – turi biskvitinių grybukų su vištelių dekoracijomis. „O šv. Kalėdoms seniai besmegeniai būna, ‒ smagiai kalbėjo Gediminas. – Pirkėjams stengiamės pasiūlyti kokybišką produkciją. Visada sakau klientams, jei kas ne taip – ateikite, pakeisime, grąžinsime pinigus.“ Krautuvėlėje „Bangos“ pakalbinta pirkėja atskleidė, kad visuomet ateina čia apsipirkti vien dėl itin malonaus pardavėjo. Matyt, sėkmingai prekiauti Gediminui padeda ir jo aktoriniai gebėjimai, nes ne vienas pirkėjas jį pažįsta ne tik kaip sumanų prekybininką, bet ir kaip talentingą artistą, vaidinantį Kvietinių kultūros namų dramos studijoje. O „Šakočių rojaus“ savininkas pastebėjo, kad pas jį gardumynų atvažiuoja net klaipėdiškiai.

Monika CALZONAITĖ

Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių