Tomas sukūrė kitokį stalo futbolą

Prieš pandemiją verslininkas Tomas Žemgulys pristatė pirmąjį savo gaminį – modulinius golfo takelius. Jis ir dabar nenustoja stebinti naujovėmis įmonių poilsio, pramogų ir laisvalaikio įrengimų srityje – sukūrė kitokį stalo futbolo žaidimo įrenginį.


Pasak T. Žemgulio, nuo modulinių golfo takelių pristatymo prasidėjęs ir iki šiol besitęsiantis laikotarpis yra sudėtingas, nes nespėjo išsipildyti viltys, kad jo pagamintas produktas bus pak­lausus – investicijos jam sukurti greitai atsipirks. Potencialūs pirkėjai dėl karantino ribojimų buvo priversti stabdyti savo veiklas ir atsisakyti bet kokių papildomų – nebūtinų pirkimų.
Tačiau Tomas neketino nuleisti rankų – reklamavo savo pagamintą produktą, pristatė jo išskirtinumą pirkėjams. Tikėjimas, pastangos bei atkaklumas padėjo Tomui išjudinti pardavimus.
Pasak jo, šis laikotarpis paveikė verslus, ypač startavusius prieš pandemijos pradžią. Daugumai nebekilo ranka – svajones ir planus teko atidėti. „Aš nelaidoju savo svajonių, užsibrėžtų tikslų, o toliau kuriu ir įgyvendinu idėjas“, – teigė verslininkas.
Pristatydamas savo gaminamus golfo takelius ir nuolat bendraudamas su įmonių vadovais, T. Žemgulys pastebėjo, kad dauguma identiškų laisvalaikio įrengimų pabodę ar net nenaudojami. Taigi jam kilo idėja vėl sukurti naują, Lietuvoje nematytą produktą, kuris būtų išskirtinis įmonių laisvalaikio zonose ir kaip jo gaminami moduliniai golfo takeliai suteiktų teigiamų emocijų.
Taigi T. Žemgulys, pristatydamas kitokį stalo futbolą, siekia pakeisti nusistovėjusį jo supratimo standartą. „Mano pagamintas stalo futbolas visai kitoks nei įsivaizduojate, nes yra žaidžiamas ne rankomis valdant figūrėles, o kojomis, kaip žaidžiant tikrą futbolą.
Tomas įsitikinęs, kad šis jo gaminys – tarsi naujo vėjo gūsis norintiesiems aktyvesnio ir kitokio laisvalaikio kavos pertraukėlių metu, įmonių renginiuose ar net organizuoti netradicinius kolektyvo susitikimus prie šio futbolo stalo.
Spartus gyvenimo tempas, stresas neaplenkia profesinio gyvenimo, tad darbuotojų savijauta tampa ir darbdavių atsakomybe. Įmonių darbuotojų laisvalaikio zonas pamažu užkariauja įvairios pramogos, kaip antai golfo takeliai, stalo futbolo stalai ir kitos. Pastarieji, anot Tomo, tinkamas sprendimas ir mažos įmonės biure, ir didelėse įmonių poilsio erdvėse, ir net vasaros sezono renginiuose.


Parengė
Virginija AUKŠTUOLYTĖ
Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių