Vaiteliškio baidarės laukia pramogautojų

Asmeninio archyvo nuotr.: baidarių nuomos verslą pradėjęs vaiteliškis K. Pilipavičius nusiteikęs optimistiškai: vandens pramogų entuziastų daugėja, o aktyvus poilsis gamtoje gerina nuotaiką ir sveikatą.

Viskas prasideda nuo idėjos. Taip apie verslo kūrimą sako ne vienas sėkmingas verslininkas. Sėkmės tikisi ir vaiteliškis Kristijonas Pilipavičius, šią vasarą pradėjęs poilsiautojams nuomoti baidares.


Nors pro Vaitelius neteka upė ir K. Pilipavičius nėra vandens pramogų mėgėjas, pavasarį nusprendė kurti verslą, susijusį su srauniais vandenimis. Viename prekybos centre Klaipėdoje konsultantu dirbantis vaikinas, kurio verslo idėją palaikė tėvai, draugė ir bičiuliai, įsigijo 11 baidarių: 8 dvivietes ir 3 vienvietes, nusipirko priekabą joms vežti. „Investavau apie 7–8 tūkst. Eur. Skaičiavau, kad per 3 metus investicija turėtų atsipirkti. Jau keliems savaitgaliams baidarės užsakytos. Susidomėjo ir kretingiškiai, ir klaipėdiškiai. Tikiuosi, jog oras pramogautojams bus palankus“, – sakė vaiteliškis, parengęs kelis ilgesnius ir trumpesnius maršrutus baidarininkams plaukti Minija. Kristijonas pramogautojus įspėja, kad graži upė gali iškrėsti „pokštų“, tad reikia būti atidiems, o kad jaustųsi saugiai, visi gauna gelbėjimosi liemenes.
Savaitgalį 13 kilometrų per 3–4 valandas maršrutu Kartena–Raguviškiai įveikę 9 pramogautojai Kristijonui pasakojo, kad sužavėjo Minijos grožis, jos vingiai, laukinė gamta. Pirmą kartą Minija plaukusi kita grupė baidarininkų pažadėjo grįžti kitą savaitgalį. Darbo dienomis vienvietės baidarės nuomos kaina 10 eurų, dvivietės – 20 eurų, savaitgaliais atitinkamai – 12 ir 24 eurai. Užsakymus Kristijonas priima tel. 8 607 76773, el. p. priegamtos@gmail.com.


Laima ŠVEISTRYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių