„Vakarų spaustuvėje“ – naujos paslaugos

Po poros metų veiklos 10-metį švęsianti „Vakarų spaustuvė“ Kretingoje, spausdinanti apie 30 pavadinimų laikraščių iš visos Lietuvos, neseniai ėmė teikti naujas paslaugas. Skaitmeniniu būdu spausdinami bukletai, minkšto įrišimo brošiūros, atvirukai, plakatai, kvietimai, vizitinės kortelės, kalendoriai, fotoknygos ir kt. jau pradžiugino ir maloniai nustebino pirmuosius klientus.

Nespausdina tik pinigų

„Spausdiname viską, išskyrus pinigus“, – iš karto į akis krenta linksmas užrašas, užėjus į „Vakarų spaustuvės“ administracines patalpas. Besišypsančios darbuotojos paaiškina, kad spaustuvė, kurioje per savaitę išspausdinama 120 tūkst. egzempliorių laikraščių iš visos Lietuvos, pradėjo teikti naujas paslaugas. Nuo šiol kretingiškiams ir aplinkinių rajonų žmonėms nebereikės važiuoti į Klaipėdą ar kitus didmiesčius, jei prireiks skaitmeninės spaudos paslaugų. „Skaitmeninė spauda – greičiausias spaudos būdas, užtikrinantis aukštą spaudos kokybę. Didžiausias tokios spaudos privalumas – minimalus tiražas (nuo 1 egzemplioriaus). „Vakarų spaustuvė“ įsigijo skaitmeninės spaudos įrangą ir gali spausdinti ir įrišti visa, ko reikia klientams: fotoknygas, reklaminius lankstinukus, skrajutes, vizitines korteles, atvirukus, plakatus, minkšto įrišimo brošiūras, proginius leidinius, skirtus asmeninėms šventėms, bendruomenių, seniūnijų veiklai įamžinti ir kt.“, – vardijo technologė Lina Prancaitytė. Pagal kliento pageidavimą leidinį gali sumaketuoti grafikos dizainerė Gintarė Merkytė.

„Kai apie mus sužinojo kretingiškiai, pirmieji užsakymai buvo reklaminiai bukletai, kai kurios kavinės užsisakė valgiaraščių, kiti – kalendorių. Iš didesnių užsakymų – Kūlupėnų bažnyčios istorija“, – sakė administratorė Ingrida Gedutienė. Žinoma, užsakymai skaitmeninei spaudai priimami iš bet kurios Lietuvos vietos.

Kaina lygi kokybei

„Vienas iš skaitmeninių spaudinių – fotoknygos, pakeičiančios paprastus albumus, kuriuose nuotraukas laikome permatomose kišenėlėse. Tai gali būti įspūdingiausios kelionių ar švenčių akimirkos, be to, puiki dovana draugams ar giminaičiams. Fotoknygos spausdinamos ant aukštos kokybės popieriaus“, – garantuodama, kad kokybe klientas liks patenkintas, sakė L. Prancaitytė.

„Jei jūs užsisakysite fotoknygą, darbą atliksime per 3–5 dienas, o vizitines korteles padarome ir tą pačią dieną. Viską, ką „Vakarų spaustuvė“ spausdina skaitmeniniu būdu, gali susimaketuoti ir užsakovas. Tai gali būti puiki saviraiškos priemonė, skatinanti kūrybiškumą“, – kalbėjo spaustuvės direktorius Virginijus Vitkauskas.

„Vakarų spaustuvėje“ galima užsisakyti ir vieną leidinio egzempliorių, ir keliasdešimt, tiek, kiek spausdinti skaitmeniniu būdu pigiau nei ofsetine spauda.

Daugiau informacijos rasite tinklalapyje www.vspaustuve.lt


A. VALAIČIO nuotr.: įvairaus formato ir apimties leidinius „Vakarų spaustuvėje“ maketuoja, spausdina ir įriša grafikos dizainerė Gintarė Merkytė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių