Veiviržėniškių nebegąsdins takas į ambulatoriją

„Savo buvusią mokytoją, dabar jau pensininkę, radau pargriuvusią ant tako pakeliui į Veiviržėnų ambulatoriją. Vaizdas buvo kraupus – veidas pasruvęs krauju, sulūžęs nykštys, ištinusi visa ranka ir kiti sužalojimai“, – taip apie nelaimę, įvykusią Liepų gatvėje, pasakoja dramatiško įvykio liudininkė, besikreipianti į laikraštį „Banga“.

Veiviržėnų gyventojai kelią ambulatorijos link žino gerai – tai gatvė, kurią iki šiol stengdavosi apeiti visi. Plytelės, išklotos Liepų gatvėje, jau seniai yra išvartytos pakelėse augančių liepų šaknų, tačiau remonto darbai prasidėjo tik šią savaitę.

Anot Veiviržėnų seniūnijos seniūnės padėjėjo Bernardo Andrijausko, darbai buvo nukeliami, nes siekta atlikti kompleksinius darbus – norint pradėti kloti naują šaligatvį, reikia pirmiausia sutvarkyti vandentiekio ir elektros sistemas. „Taip susiformuoja lėšų problema – jeigu atsiranda pinigų vandentiekio ar nuotekų tvarkymo darbams, staiga nebelieka elektros laidams keisti“, – apgailestauja Veiviržėnų seniūnijos sekretorė Aniceta Kundrotienė. Klaipėdos rajono savivaldybė šių metų kovo mėnesį nusprendė, jog Veiviržėnų seniūnijos Liepų gatvei tvarkyti skirta 30 tūkst. litų.

Remonto darbams trukdė ne tik lėšos, bet ir gamtos saugotojai. Veiviržėnų seniūnijos seniūnės padėjėjas B. Andrijauskas teigė, kad norint išvengti tokių problemų ateityje, tektų visam laikui iškirsti liepas, nes jų po grindiniu augančios šaknys varto plyteles. Tačiau čia prieštaringai nusiteikę aplinkosaugos aktyvistai.

Dažnų nelaimių, įvykusių dėl netvarkingo tako, neneigia ir Veiviržėnų ambulatorijos darbuotojai. Čia dirbanti medikė pasakoja, jog gydymo įstaigoje yra užregistruoti trys atvejai, kai pacientai susižeidė šioje Liepų gatvės atkarpoje, tačiau ne visi susižeidusieji kreipiasi į gydymo įstaigas – apie įvykusias nelaimes dažnai sužinoma tik iš bendruomenės narių. Kaip teigė medikė, miestelio gyventojai dažnai bandydavo apeiti pavojingą taką važiuojamąja kelio dalimi, tačiau taip atsiranda pavojus ir patiems pėstiesiems, ir vairuotojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių