Aplankyta Savivaldybės lėšomis tvarkoma Sakobiano mokykla

Spalio mėnesį Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija Achmetos rajono savivaldybės kvietimu dalyvavo šio Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinio part­nerio kasmetinėje miesto šventėje „Bidzinaoba 2018”. Ši šventė yra skirta paminėti vienam iš didesnių mūšių tarp Gruzijos ir Irano, kuris vyko būtent dabartinės Achmetos rajono savivaldybės teritorijoje.

Klaipėdos rajono savivaldybei atstovavo mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė ir Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius. Šventėje dalyvavo ir kiti tarptautiniai Achmetos rajono savivaldybės partneriai.

Svečiuojantis Sakartvelo buvo aplankyta Sakobiano mokykla, kurios vieno iš pastatų sutvarkymui Klaipėdos rajono savivaldybės taryba skyrė 10 tūkst. eurų. Susitikta su mokyklos direktore, susipažinta, kaip vykdomas ugdymo procesas. Kaip teigia mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, parama šiai mokyklai buvo būtina: „Mokykloje trūksta paprasčiausių mokymo priemonių, sutvarkytų erdvių vaikams. Tokios mokyklos, kaip mūsų aplankytoji, Lietuvoje buvo prieš kokius 40 metų. Pamatę, kokiomis sąlygomis ugdomi tos mokyklos vaikai, labiau vertiname tai, ką turime čia ir suprantame skirtų lėšų svarbą šiai mokyklai.“ Didele staigmena mokyklos bendruomenei tapo padovanoti planšetiniai kompiuteriai, kurie pradžiugino mokyklos vadovybę ir mokinius, kadangi dabar pagrindinės mokymo priemonės šioje mokykloje yra tik lenta ir vadovėlis, o, pavyzdžiui, geografijos kabinete kabo vos du žemėlapiai.

Vizito metu susitikta ir su Achmetos rajono savivaldybės vadovybe, darbuotojais, apsikeista informacija apie tai, kuo šiuo metu gyvena visi partneriai. Susitikimuose dalyvavo ir Kakheti regiono gubernatorius su savo komanda, kuris pasidžiaugė augančia regiono ekonomika, kuri iš esmės yra susijusi su vyndarystės sritimi. Savivaldybėms partnerėms taip pat buvo pristatyta pora turistinių vietų, garsinančių Achmetą visoje šalyje ir ne tik.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių