Rajono delegacija – Sakartvele

Klaipėdos rajono savivaldybės delegacija Achmetos rajono savivaldybės kvietimu spalio 1–2 d. dalyvavo šio Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinio partnerio kasmetinėje miesto šventėje „Bidzinaoba 2018“.

Ši šventė yra skirta paminėti vienam iš didesnių mūšių, įvykusių tarp Gruzijos ir Irano, kuris vyko būtent dabartinės Achmetos rajono savivaldybės teritorijoje.

Klaipėdos rajono savivaldybei atstovavo mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Tarybos narys, Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė ir Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius. Šventėje dalyvavo ir kiti tarptautiniai Achmetos rajono savivaldybės partneriai.

Svečiuojantis Sakartvele buvo aplankyta Sakobiano mokykla, kurios vieno iš pastatų sutvarkymui Klaipėdos rajono savivaldybės taryba skyrė 10 tūkst. eurų. Didele staigmena mokyklos bendruomenei tapo padovanoti planšetiniai kompiuteriai, kurie pradžiugino mokyklos vadovybę ir mokinius, kadangi šiuo metu pagrindinės mokymo priemonės šioje mokykloje yra tik lenta ir vadovėlis.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių