Rajono delegacija – Sakartvele

Rugsėjo 30 – spalio 3 dienomis Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerė Audronė Balnionienė ir mero patarėja Toma Tuzovaitė-Markūnienė lankėsi Sakartvelo Achmetos rajono savivaldybėje.

Bendradarbiavimo sutartį su sakartveliečiais rajono vadovybė pasirašė dar 2016 metais. Pagrindinis tikslas – bendradarbiavimas turizmo, socialinėje, kultūros, švietimo, viešojo administravimo, sporto ir aplinkos apsaugos srityse. Per šį vizitą Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai susitiko su vietos savivaldos atstovais, dalyvavo kultūriniuose renginiuose.

Praėjusių metų spalį rajono delegacija (vicemerė Violeta Riaukienė, Tarybos narys Raimondas Simonavičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė ir Švietimo skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius) taip pat lankėsi Achmetos rajono savivaldybėje, dalyvavo šio Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinio partnerio kasmetinėje miesto šventėje „Bidzinaoba 2018“. Ši šventė yra skirta paminėti vienam iš didesnių mūšių, įvykusių tarp Gruzijos ir Irano, kuris vyko būtent dabartinės Achmetos rajono savivaldybės teritorijoje. Tąkart svečiuojantis Sakartvele buvo aplankyta Sakobiano mokykla, kurios vienam iš pastatų sutvarkyti Klaipėdos rajono savivaldybės taryba skyrė 10 tūkst. eurų. Tąkart didele staigmena mokyklos bendruomenei tapo padovanoti planšetiniai kompiuteriai, kurie pradžiugino mokyklos vadovybę ir mokinius.

Klaipėdos rajono savivaldybė turi keturis miestus partnerius, su kuriais palaiko glaudžius ryšius. Be Sakartvelo, tai Lenkijos miestas Ylava, Estijos – Mardu, Ukrainos – Limanas.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių