Ministras domėjosi rajono socialine aplinka

V. Gaigalaičio globos namuose Globotinių dienoje svečiai – ministras L. Kukuraitis, rajono meras B. Markauskas, vicemerė V. Riaukienė, rajono Tarybos Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto pirmininkas V. Butkus pirmiausia nuoširdžiai pabendravo su globos namų saviveiklininkais bei globos namų direktoriumi R. Ramanausku ir pavaduotoja K. Pociene.

„Esu sujaudintas šiltos bendrystės, gyvo muzikavimo, bendro darbuotojų ir globotinių šokio. Tai pagarba žmogiškiesiems santykiams, tai tikra integracija“, – vakar savo įspūdžius Viliaus Gaigalaičio globos namuose surengtoje tradicinėje Globotinių šventėje jautriai išsakė socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Jis perdavė Vyriausybės padėką dvidešimt aštuonerius metus globos namams vadovavusiam Rimantui Ramanauskui. Ilgametis direktorius spalio 31 d. išeina į užtarnautą poilsį.

Klaipėdos rajone penktadienį apsilankęs ministras dalyvavo ne tik Globotinių šventėje, tačiau aplankė šeštus metus veikiančius nakvynės namus, pokalbyje su rajono meru Broniumi Markausku aptarė formuojamo biudžeto aktualijas, vaikų dienos centrų steigimo, neįgaliųjų įdarbinimo klausimus bei dalyvavo diskusijoje su Savivaldybės administracijos darbuotojais apie socialinių paslaugų perdavimą NVO.

Plačiau apie ministro vizitą ir išsamų interviu su juo skaitykite trečiadienio „Bangos“ numeryje.

A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių