• 14 rugpjūčio, 2022
|

Dar vienas kandidatas į rajono merus

Praėjusio šeštadienio „Bangos“ numeryje pristatėme preliminarų kandidatų į Klaipėdos rajono savivaldybės merus sąrašą. Visuomeninis rinkimų komitetas „Klaipėdos rajono žemaičiai“ tuomet atsisakė atsakinėti į pateiktus klausimus, nes dar nebuvo patvirtinę kandidato, tačiau dabar jau aišku, kad dėl mero posto kovos Raimondas Simonavičius.

R. Simonavičius „Bangą“ informavo, kad visuomeninis rinkimų komitetas „Klaipėdos rajono žemaičiai“ praėjusį sekmadienį vienbalsiai iškėlė jo kandidatūrą į Klaipėdos rajono merus. Trečiadienį jis atsiuntė redakcijai atsakymus į tuos pačius klausimus, kuriuos „Banga“ buvo pateikusi visiems anksčiau pasiskelbusiems kandidatams.

„Esu atviras, veržlus, patyręs, nebijantis pokyčių ir turintis idėjų kandidatas į meras. Su manim į Klaipėdos rajoną ateis naujas požiūris, kitoks Savivaldybės darbo organizavimas, efektyvesnis ir skaidresnis rajono problemų sprendimas, pagarba žmogui bei darbuotojų atsakomybė už kiekvieną rajono gyventoją. Esu žemaitis ir tuščių pažadų nedalinu. Jeigu imuosi darbų, juos padarau iki galo.

Aš, kaip kandidatas, sutelkęs visas politines jėgas, bendruomenes, gyventojus ir Savivaldybės darbuotojus bendram darbui, didžiausią dėmesį pirmiausia skirčiau rajono keliams. Šiuo metu daugelyje kaimų ir miestelių neišasfaltuoti keliai, neapšviestos gatvės, nesutvarkyti šaligatviai, kiemai, automobilių aikštelių stoka yra pati svarbiausia problema, kurią būtina spręsti nebeatidėliojant“, – dėstė R. Simonavičius.

Apsisprendimą kandidatuoti į rajono merus palaiko jo šeima. „Mano darbo grafikas, kuris yra ir dabar labai intensyvus, nepasikeistų. Jeigu būčiau išrinktas Klaipėdos rajono meru, laikinai sustabdyčiau vykdomą advokato veiklą, tačiau sukauptas teisines žinias panaudočiau sprendimams priimti, eidamas mero pareigas. Visus kandidatus į merus vertinu kaip lygiaverčius konkurentus ir linkiu rajono gyventojams nelikti abejingiems savo ir vaikų ateičiai, ateiti į rinkimus ir atiduoti balsą už tą kandidatą, kuris, jų nuomone, padarys jų gyvenimą šiuolaikiškesnį, saugesnį, sveikesnį, gražesnį, sotesnį ir įdomesnį“, – sako kandidatas.

Agnė ADOMAITĖ

Asm. albumo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių