• 13 rugpjūčio, 2022
|

Jei kas kojos nepakiš, Gargždų naujoji stotis bus vasarą

Nors kaip anksčiau buvo žadėta, pavasarį dar neturime naujos autobusų stoties Gargžduose, tačiau dedamos pastangos, kad darbai tęstųsi. Juos turėtų atlikti subrangovas UAB „Ranga“. Tikimasi, kad tarpmiestiniai autobusai naujoje stotyje jau galės sustoti šią vasarą.


2021 m. rugpjūčio viduryje Klaipėdos rajono savivaldybės administracija su rangovu – įmone „Viremidos statyba“ pasirašė 777,4 tūkst. eurų vertės sutartį. Buvo tikimasi, kad Gargždų autobusų stoties statybos darbai bus įvykdyti per 6 mėnesius. Tačiau sausio mėn. pabaigoje rangovai pateikė teismui prašymą iškelti restruktūrizavimo bylą. Vasario mėnesio Savivaldybės Vietos ūkio ir kaimo reikalų komiteto posėdžio metu Teisės ir personalo skyriaus vedėjas Vaidotas Jasas sakė, esą sutartyje yra nuostatų, kad sutikus Savivaldybei rangovas galėtų perleisti savo įsipareigojimus kitam rangovui. Kovo mėn. minėto komiteto posėdžio metu V. Jasas informavo, kad turėtų būti užregistruotas rangovo prašymas pasitelkti subrangovus šitame objekte. Esą preliminariai jau yra patikrinti subrangovo dokumentai, buvo planuota netrukus priimti sprendimą dėl subrangovo pasitelkimo.
Balandžio 6 d. Savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė, kad stoties darbai tęsiasi: „Taip, buvo daug reikalų ir povandeninių srovių, bet šiandien drąsiai galiu pasakyti – stotis Gargžduose bus! Jei niekas kojos nepakiš – jau šią vasarą tarpmiestiniai autobusai atvažiuos į modernią Gargždų stotį.“
„Banga“ domėjosi, kokia yra dabartinė situacija ir kokia įmonė tęs darbus naujosios stoties statybų aikštelėje. Antradienį Administracijos direktorius J. Ruškys „Bangai“ atsakė, kad rangovas UAB „Viremidos statyba“ kreipėsi į Savivaldybę informuodamas, jog planuoja darbams vykdyti pasitelkti sub­rangovą ir prašė Savivaldybės leidimo. „Savivaldybė su rangovu pasirašė papildomą susitarimą, leidžiantį pasitelkti subrangovą. UAB „Viremidos statyba“ informavo, kad subrangovas, su kuriuo planuoja tęsti darbus, yra UAB „Ranga“, ‒ paaiškino J. Ruškys.


Monika CALZONAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių