Daukšaitiškių inkiliukai laukia naujakurių

Daukšaičiuose, Pašlūžmio ikimokykliniame skyriuje, Visos dienos mokyklos grupę lankantys Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos 1–8 klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Inkiliukų gaminimas“, kurią organizavo daukšaitiškis Kęstutis Toleikis.


Vadovas K. Toleikis edukacijai iš anksto paruošė visas lenteles ir įrankius, vaikai atsinešė plaktukų, visi kartu su mokytoja paruošė darbo aplinką, tad inkiliukų gaminimas vyko sklandžiai ir organizuotai. Kad pradinukams ši veikla nebūtų per daug sudėtinga, pasiūlėme mokiniams sudaryti penkias mišrias grupes, kuriose vyresnieji galėtų pamokyti mažesniuosius. Padedant suaugusiesiems K. Toleikiui ir A. Vanagui, vaikų darbas virte virė, o plaktukų dūžiai ritmingai aidėjo visame Pašlūžmio ikimokyklinio ugdymo skyriaus pastate. Puiku, kad diena pasitaikė graži ir saulėta, tad nieko nelaukdami išskubėjome įkelti inkilus, kad parskridę varnėnai kuo greičiau galėtų įsikurti mokyklos teritorijoje augančiuose medžiuose.
Vaikai jautėsi laimingi ir dėkojo suaugusiesiems, o ypač K. Toleikiui už įdomios veiklos organizavimą, o mokytoja, stebėdama vaikų uolų įsitraukimą į veiklas, mintyse džiaugėsi, kad auga pilietiški, savo kaimą mylintys ir jo aplinką puošiantys vaikai.


Alma VANAGIENĖ
Mokytoja
Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių